What's happening?

Roving Woman

Roving Woman Cały film

Jun. 13, 2022Poland95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Roving Woman cały film

Gdzie obejrzeć Roving Woman cały film? “Roving Woman” to film, który opowiada historię młodej kobiety, Sary, która po burzliwej awanturze z chłopakiem, traci wszystko i zostaje z niczym. Zdesperowana, kradnie samochód, który staje się jej jedynym schronieniem. Reżyserem filmu jest Michał Chmielewski, który wspólnie z Leną Góra odpowiadał za scenariusz. “Roving Woman” to dramat obyczajowy, który przede wszystkim skupia się na psychologicznej drodze bohaterki. Film porusza tematy takie jak samotność, poczucie osamotnienia, utratę i odnalezienie siebie. Pomimo że “Roving Woman” nie jest idealnym filmem, ma w sobie pewien urok, który przyciąga widza. Jedną z mocnych stron produkcji jest świetna gra aktorska. W roli głównej występuje Olivia Wilde, która zagrała Sarę w sposób przekonujący i emocjonalny. Poza nią w obsadzie znaleźli się także tacy aktorzy jak Robert Pattinson i Rosamund Pike, którzy również świetnie odegrali swoje role.

Fabuła:

“Roving Woman” to historia młodej kobiety, Sary, która po burzliwej awanturze z chłopakiem, traci dom i środki do życia. Zdesperowana, kradnie samochód, który staje się jej jedynym schronieniem. Jednak, gdy odkrywa jego zawartość, zakochuje się w właścicielu pojazdu i postanawia go odnaleźć. Sara wyrusza w podróż przez amerykańskie pustkowia, mając nadzieję odnaleźć mężczyznę, który może stać się dla niej ratunkiem i wyjściem z trudnej sytuacji. Podczas swojej drogi poznaje różnych ludzi i wraz z nimi doświadcza różnych przygód. Stopniowo zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem i przewartościowuje swoje priorytety. Przestaje myśleć tylko o sobie i zaczyna zwracać uwagę na innych ludzi. Odkrywa, że towarzysząc innym i pomagając im, można osiągnąć prawdziwe szczęście. W końcu Sara odnajduje właściciela samochodu, ale poznaje go w zupełnie innej sytuacji niż sobie wyobrażała. Musi zmierzyć się z trudnymi wyborami i podjąć decyzję, która będzie miała wpływ na jej przyszłość.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Roving Woman cały film? Scenografia i zdjęcia w filmie również są na bardzo dobrym poziomie. Podróż Sary przez amerykańskie pustkowia została bardzo dobrze przedstawiona, a piękne krajobrazy zrobiły na widzu duże wrażenie. Muzyka w “Roving Woman” również jest świetna i doskonale podkreśla emocje bohaterów. Jednak, mimo że “Roving Woman” ma wiele zalet, film ten nie jest pozbawiony wad. Scenariusz w niektórych momentach wydaje się zbyt przewidywalny, co wpływa na tempo i napięcie. Akcja w pewnych momentach zwalnia, a to może zniechęcić widza. Podsumowując, “Roving Woman” to dobry film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom dramatów psychologicznych. Choć ma swoje wady, to jednak świetna gra aktorska, piękne zdjęcia i dobra muzyka sprawiają, że warto zobaczyć ten film.

Roving Woman

Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

Noc 12 października
I Love My Dad
Tata
Aftersun
Godland
Creed 3
Tar
Rycerze Zodiaku
Lunana: Szkoła na końcu świata
Air
Filip
Opiekun
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!