What's happening?

Film Samarytanin Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Samarytanin

Samarytanin Cały film

25 years ago the world's greatest hero vanished.Aug. 25, 2022USA102 Min.PG-13
twoja ocena: 0
9 379 ocen

Streszczenie

Samarytanin cały film

Gdzie obejrzeć Samarytanin cały film? Film „Samarytanin” to historia młodego chłopca, który dowiaduje się, że superbohater, którego uważano za zaginionego po epickiej bitwie dwadzieścia lat temu, może wciąż żyć w pobliżu. Julius Avery jako reżyser, Bragi F. Schut jako scenarzysta, i obsada z Sylvesterem Stallone w roli głównej. Tworzą ten film, który łączy w sobie elementy akcji i science-fiction. Nie da się również nie zauważyć, że film jest bardzo dobrze nakręcony i zrealizowany. Choć nie osiąga on poziomu najlepszych filmów akcji i science-fiction, to z pewnością zapewni miło spędzony czas dla widza. Jednakże, ze względu na niedociągnięcia w fabule i nieco przeciętne efekty specjalne, nie jest to film, który pozostanie w pamięci na dłużej.

Fabuła:

Fabuła filmu „Samarytanin” jest intrygująca i może przyciągnąć uwagę fanów gatunku. Jednak, mimo że film ma tylko godzinę i czterdzieści dwie minuty. Historia nieco się rozciąga i w pewnym momencie może stać się monotonna. Wszystko to z powodu braku właściwego rozwoju fabuły. Niestety, nie ma w filmie większej ilości zaskakujących momentów, które mogłyby zwrócić uwagę widza na kolejne sceny. Najlepszym elementem filmu jest z pewnością Sylvester Stallone, który wykonuje swoją rolę znakomicie. Jego postać, mimo że jest bohaterem, ma swoje własne demony wewnętrzne, co czyni go bardziej interesującą postacią. Również Javon „Wanna” Walton, który gra młodego chłopca, wykazuje się talentem aktorskim i wciela się w swoją postać bardzo przekonująco.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Samarytanin cały film? Podsumowując, film „Samarytanin” z pewnością nie jest arcydziełem, ale to nie oznacza, że nie jest warty uwagi. Dla fanów gatunku, którzy chcą spędzić miło czas. Oglądając film z interesującą fabułą i dobrze zagrane postacie, to pozycja warta obejrzenia. Dla innych, którzy oczekują czegoś więcej od efektów specjalnych i innowacyjnej fabuły, film może okazać się rozczarowujący. Nie można jednak zaprzeczyć, że film wykorzystuje ciekawe efekty specjalne. Wiele scen akcji jest dobrze zrealizowanych i z pewnością zadowoli widza. Jednakże, w porównaniu z innymi filmami o superbohaterach, efekty specjalne są przeciętne i nie robią na widzu tak dużego wrażenia, jak mogłyby.

Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin
Samarytanin

Dyrektor

J.J. Perry
Dyrektor

Obsada

Javon Walton isSam Cleary
Sam Cleary
Dascha Polanco isTiffany Cleary
Tiffany Cleary
Martin Starr isAlbert Casler
Albert Casler
Henry G. Sanders isArthur Holloway
Arthur Holloway
Jamal isJace
Jace

Podobne tytuły

Spider-Man: Poprzez multiwersum
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One
M3GAN
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Flash
Shazam! Gniew Bogów
Meg 2: Głębia
Gran Turismo
65
Piękna katastrofa
Królowa Wojownik
Sisu
Udostępniono19
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!