What's happening?

Film Strażnicy Galaktyki: Volume 3 Zobacz Trailer poniżej:


Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Strażnicy Galaktyki: Volume 3 Cały film

Once more with feeling.May. 03, 2023
twoja ocena: 0
7.8 377 ocen

Streszczenie

Strażnicy Galaktyki cały film

Gdzie obejrzeć Strażnicy Galaktyki Cały film? „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” to nadchodzący film superbohaterski oparty na zespole Marvel Comics o tym samym tytule. Film wyreżyserował James Gunn i będzie on trzecią częścią serii filmowej „Strażnicy Galaktyki”. Film miał mieć premierę w maju 2020 roku, ale zwolnienie Jamesa Gunna z projektu spowodowało opóźnienie. Obecnie, James Gunn został zatrudniony jako reżyser, a produkcja filmu jest w trakcie. Planowaną datą premiery jest 5 maja 2023 roku. „Guardians of the Galaxy: Volume 3” jest bardzo popularna wśród fanów od premiery drugiego filmu w 2017 roku. Jednak produkcja filmu napotkała na problemy i opóźnienia, zwłaszcza z czasowym zwolnieniem Jamesa Gunna z projektu w 2018 roku. Gunn zostaje później dodany przez Disneya i Marvel Studios w 2019 roku po publicznym sprzeciwie ze strony fanów i obsady filmu.

Fabuła:

Obecnie nieznana jest fabuła filmu, ale oczekuje się, że będzie on kontynuacją przygód Strażników Galaktyki którzy chronią galaktykę przed różnymi zagrożeniami. Strażnicy Galaktyki: Volume 3 ma również bardziej zgłębić historię i relacje między postaciami. W szczególności między Gwiezdnym Pyłem a jego ojcem, a także historią pochodzenia Rocket Raccoon. Film będzie zawierał powrót głównej obsady, w tym Chrisa Pratta jako Gwiezdny Pył. Zoe Saldana jako Gamora, Dave’a Bautistę jako Drax, Bradleya Coopera jako głos Rocket Raccoon i Vina Diesela jako głos Groota. Istnieją również plotki, że w filmie mogą pojawić się nowe postacie.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Strażnicy Galaktyki Cały film? James Gunn stwierdził, że „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” będzie ostatnią częścią serii i będzie stanowił zakończenie fabuły obecnego zespołu. Jednakże, zasugerował również, że istnieje potencjał dla spin-offów lub kontynuacji franczyzy w jakiejś formie. Fani serii z niecierpliwością oczekują premiery „Strażników Galaktyki: Volume 3”. Który obiecuje być kolejną pełną akcji i humoru przygodą z ulubioną drużyną niepasujących do siebie bohaterów. W dodatku do reżyserii, James Gunn również napisał scenariusz. Stwierdził, że zainspirowała go muzyka lat 80-tych i że film będzie miał inny ton i atmosferę niż poprzednie dwie części. Oczekuje się że film zakończy fabułę obecnego zespołu Strażników Galaktyki, ale nie wiadomo, co przyniesie przyszłość dla franczyzy. Marvel Studios znany z wprowadzania nowych postaci i spin-offów na podstawie popularnych filmów, więc fani mogą liczyć na więcej przygód Strażników w przyszłości.

Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Dyrektor

James Gunn
Dyrektor

Obsada

Chris Pratt isPeter Quill / Star-Lord
Peter Quill / Star-Lord
Dave Bautista isDrax the Destroyer
Drax the Destroyer
Bradley Cooper isRocket (voice)
Rocket (voice)
Vin Diesel isGroot (voice)
Groot (voice)
Sean Gunn isKraglin / On-Set Rocket
Kraglin / On-Set Rocket
Chukwudi Iwuji isThe High Evolutionary
The High Evolutionary
Will Poulter isAdam Warlock
Adam Warlock

Podobne tytuły

Gra Fortuny
65
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One
Samarytanin
Transformers: Przebudzenie bestii
Piękna katastrofa
Shazam! Gniew Bogów
Gran Turismo
Rycerze Zodiaku
Niezniszczalni 4
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Wilcze Stado
Udostępniono46
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!