What's happening?

Suzume

Suzume Cały film

On the other side of the door, was time in its entirety.Nov. 11, 2022Japan123 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Suzume cały film

Gdzie obejrzeć Suzume cały film? Film “Suzume” to kolejna propozycja od jednego z największych mistrzów kina anime – Makoto Shinkai. To opowieść o siedemnastoletniej Suzume, która zostaje uwikłana w niezwykłe wydarzenia. Gdy pewnego dnia spotyka tajemniczego mężczyznę usiłującego zamknąć drzwi, przez które cała Japonia pogrąża się w chaosie. Fabuła filmu wciąga widza od samego początku. Już pierwsze sceny zmuszają nas do zadania sobie pytania: co takiego dzieje się w Japonii? Dlaczego wszyscy ludzie biegną w jednym kierunku? Na te pytania otrzymujemy odpowiedzi stopniowo, dzięki czemu oglądając “Suzume” czujemy się jakbyśmy sami uczestniczyli w tej niezwykłej historii. Główna bohaterka, Suzume, to postać, którą łatwo polubić. Choć jest jeszcze nastolatką, to pokazuje dużą dojrzałość i determinację w działaniu.

Fabuła:

Film “Suzume” opowiada historię siedemnastoletniej dziewczyny o imieniu Suzume. Która przypadkowo spotyka tajemniczego mężczyznę, próbującego zamknąć drzwi, przez które cała Japonia pogrąża się w chaosie. Suzume postanawia mu pomóc i wraz z nim wyrusza w niebezpieczną podróż przez Japonię, by dotrzeć do celu. Podczas swojej wędrówki para napotyka wiele niebezpieczeństw i przeszkód, w tym złych ludzi, skorumpowanych władz oraz dziwne stworzenia. W miarę jak zbliżają się do celu, zaczynają odkrywać coraz więcej sekretów związanych z zamknięciem drzwi i jego konsekwencjami dla Japonii. Wraz z postępem akcji, Suzume zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej towarzysz nie jest zwykłym człowiekiem, a ich misja ma większe znaczenie, niż początkowo sądzili. Dziewczyna odkrywa swoje ukryte umiejętności i musi stawić czoła swoim lękom i wątpliwościom, aby pomóc uratować Japonię przed zagładą.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Suzume cały film? Warto też zwrócić uwagę na niezwykle dopracowaną animację. Krajobrazy, postacie i cała sceneria są zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Szczególnie imponujące są ujęcia nocnego Tokio – miasta pełnego neonów i tłumu ludzi. “Suzume” to kolejny dowód na to, że reżyser potrafi doskonale łączyć w swoich filmach elementy fantasy, przygodowe oraz romantyczne. Podsumowując, “Suzume” to film, który z pewnością zadowoli fanów gatunku anime, a także osoby, które nie mieli jeszcze styczności z twórczością Makoto Shinkaia. To historia o wierze, przyjaźni, miłości i odwadze, którą warto zobaczyć na dużym ekranie.

Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume

Dyrektor

Obsada

Nanoka Hara isSuzume Iwato (voice)
Suzume Iwato (voice)
Hokuto Matsumura isSouta Munakata (voice)
Souta Munakata (voice)
Eri Fukatsu isTamaki Iwato (voice)
Tamaki Iwato (voice)
Shota Sometani isMinoru Okabe (voice)
Minoru Okabe (voice)
Sairi Ito isRumi Ninomiya (voice)
Rumi Ninomiya (voice)
Kotone Hanase isChika Amabe (voice)
Chika Amabe (voice)
Kana Hanazawa isTsubame Iwato (voice)
Tsubame Iwato (voice)
Matsumoto Hakuō II isHitsujiro Munakata (voice)
Hitsujiro Munakata (voice)
Ryunosuke Kamiki isTomoya Serizawa (voice)
Tomoya Serizawa (voice)
Ann Yamane isDaijin (voice)
Daijin (voice)

Podobne tytuły

Super Mario Bros
Pimi z Krainy Tygrysów
Zaczarowana góra
Zaginione Miasto
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Shazam! Gniew Bogów
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai
Mumie
Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan
Rycerze Zodiaku
Szkoła magicznych zwierząt
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!