What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Święty po szybkiej rejestracji:


Święty

Święty Cały film

Mar. 24, 2023PolandNot Rated
twoja ocena: 0
7 446 ocen

Streszczenie

Święty cały film

Gdzie obejrzeć Święty cały film? Film „Święty” reżyserowany przez Sebastiana Buttnego to polski kryminał oparty na prawdziwej historii. Akcja filmu toczy się w marcu 1986 roku, podczas remontu katedry gnieźnieńskiej, gdzie dochodzi do kradzieży srebrnych elementów sarkofagu świętego Wojciecha. Złodzieje zostawiają jedynie głowę świętego, co wywołuje szok i zaniepokojenie wśród wiernych i pracowników kościoła. Film skupia się na pracy policji, która stara się odnaleźć skradzione elementy sarkofagu oraz złodziei. Głównym bohaterem jest komisarz Marek Czerepach, który prowadzi śledztwo w tej sprawie. Nie jest to jednak łatwe zadanie, ponieważ sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż początkowo się wydawało. Czerepach musi zmagać się nie tylko z brakiem tropów, ale także z polityką i korupcją, która panuje w tamtych czasach.

Fabuła:

Film „gdzie obejrzeć Święty cały film” opowiada o kradzieży srebrnych elementów sarkofagu św. Wojciecha, która miała miejsce w czasie remontu katedry gnieźnieńskiej w marcu 1986 roku. W filmie pojawia się grupa trzech młodych ludzi: Staszek, Ewa i Jarek. Którzy niechętnie angażują się w ten przestępczy proceder, ale zostają do niego zwerbowani. Wkrótce zaczynają planować dokładny przebieg kradzieży, starając się ominąć liczne systemy zabezpieczeń katedry. Po pewnym czasie trójka bohaterów zaczyna jednak nabierać wątpliwości co do swojego planu. Sytuacja w filmie „Święty cały film” zaczyna się skomplikowywać jeszcze bardziej, gdy w grę wchodzą niespodziewane okoliczności. Takie jak nieoczekiwane zmiany w harmonogramie remontu, a także niespodziewana obecność strażników katedry. W międzyczasie na scenę wkracza inna postać – policjantka z wydziału kryminalnego. Która prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży i starannie przesłuchuje świadków, w tym jednego z bohaterów.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Święty cały film? Film prezentuje klimat Polski lat 80-tych, gdzie rządził komunizm, a kościół był jedynym miejscem, gdzie można było szukać nadziei i pocieszenia. Widzowie są wprowadzeni w atmosferę tamtej epoki dzięki muzyce, kostiumom i scenografii. Jednym z ważnych elementów filmu jest także fakt, że opowiada on o prawdziwej historii, co dodaje mu jeszcze większej wartości. „Święty” to solidny kryminał, który porusza ważne tematy. Film „Święty cały film” przypomina, że czasem prawda może być trudna do odkrycia i wymaga wiele determinacji i odwagi. Warto zwrócić uwagę na aktorską grę, zwłaszcza Andrzeja Grabowskiego, który wciela się w rolę komisarza Czerepacha. Z jego strony występ jest bardzo udany, a postać ta staje się jednym z najciekawszych elementów filmu. Jednym z minusów filmu jest jego tempo, które w niektórych momentach wydaje się zbyt powolne i męczące. Podsumowując, „Święty” to kryminał, który warty jest uwagi, szczególnie dla tych, którzy interesują się historią Polski lat 80-tych.

Święty
Święty
Święty
Święty

Dyrektor

Obsada

Lena Góra isJola Baran
Jola Baran
Leszek Lichota isPriest Stefan
Priest Stefan
Michał Włodarczyk isGrzesiek Leszczyński
Grzesiek Leszczyński

Podobne tytuły

Niebezpieczni dżentelmeni
Noc 12 października
Medusa Deluxe
Podejrzana
Maskarada
Czas krwawego księżyca
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai
Mafia Mamma
Moja zbrodnia
Udostępniono33
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!