What's happening?

Film Szczęście Mikołajka Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Szczęście Mikołajka

Szczęście Mikołajka Cały film

Oct. 12, 2022Canada82 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
6 357 ocen

Streszczenie

Szczęście Mikołajka cały film

Gdzie obejrzeć Szczęście Mikołajka cały film? „Szczęście Mikołajka” to uroczy i ciepły film animowany opowiadający o przygodach małego chłopca. Który stara się odnaleźć szczęście w swoim codziennym życiu. Film oparty jest na popularnej francuskiej serii książek dla dzieci autorstwa Rene Goscinny’ego i Jean-Jacques’a Sempe’a, która zdobyła międzynarodową popularność. „Szczęście Mikołajka” to film, który z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i dorosłym. Dzięki uroczej historii, wspaniałej animacji i muzyce, ten film jest idealnym wyborem dla całej rodziny. Warto podkreślić, że film zachowuje oryginalny klimat serii książek, dzięki czemu z pewnością ucieszy fanów oryginału.

Fabuła:

Film Szczęście Mikołajka cały film opowiada o sympatycznym chłopcu o imieniu Mikołajek, który mieszka wraz z rodzicami i młodszą siostrą w Paryżu. Mikołajek jest energicznym i wesołym dzieckiem, które uwielbia zabawę, ale także zdarza mu się popadać w różne kłopoty. W filmie Mikołajek jest zafascynowany muzyką i marzy o tym, by zostać w przyszłości sławnym muzykiem. Razem ze swoimi przyjaciółmi z klasy postanawiają założyć zespół, by wziąć udział w szkolnym konkursie talentów. Jednakże, szybko okazuje się, że nie są oni jedynymi uczestnikami, którzy chcą zdobyć nagrodę. W międzyczasie Mikołajek zostaje poproszony przez swoją babcię, aby pomóc jej odnaleźć dawno zaginionego wuja, który ma być ważnym gościem na rodzinnej uroczystości. Razem z przyjaciółmi, Mikołajek rusza na poszukiwania, które prowadzą ich przez różne zakamarki Paryża. Podczas poszukiwań, Mikołajek odkrywa, że szczęście nie zawsze jest łatwe do znalezienia, ale zawsze warto szukać w drobiazgach, takich jak miłość rodziny, przyjaźń i spełnianie marzeń.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Szczęście Mikołajka cały film? Jednym z największych atutów tego filmu jest jego wspaniała animacja. Twórcy oddali w nim wspaniałą kolorystykę, która sprawia, że świat Mikołajka jest ciepły i przyjazny dla widza. Dodatkowym atutem filmu jest świetnie dobrana muzyka, która wprowadza wspaniały nastrój i doskonale pasuje do akcji na ekranie. Warto podkreślić, że piosenki z filmu, takie jak „Qu’est-ce qu’on attend pour être heureux” („Co czekamy na szczęście”) w wykonaniu francuskiej piosenkarki Pauline Croze, są prawdziwymi hitami. Podsumowując, „Szczęście Mikołajka” to wspaniała i urocza animacja, która na pewno dostarczy widzom wiele pozytywnych emocji. To film pełen uroku, który z pewnością zyska sobie miejsce w sercach widzów. Stanie się jednym z ulubionych filmów dla dzieci i dorosłych. Polecam go wszystkim, którzy szukają przyjemnej i ciepłej rozrywki.

Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka
Szczęście Mikołajka

Dyrektor

Obsada

Alain Chabat isGoscinny (voice)
Goscinny (voice)
Laurent Lafitte isSempé (voice)
Sempé (voice)
Simon Faliu isNicolas (voice)
Nicolas (voice)
Alban Aumard isBouillon (voice)
Bouillon (voice)
Alicia Hava isRufus (voice)
Rufus (voice)
Aurélien de Branche isGeoffroy (voice)
Geoffroy (voice)
Claire Dumas isMistress (voice)
Mistress (voice)
Delphine Baril isMrs. Courteplaque (voice)
Mrs. Courteplaque (voice)
Elisa Bardeau isMarie-Edwige (voice)
Marie-Edwige (voice)
Lucie Bolze isThe Mother on the Dock (voice)
The Mother on the Dock (voice)

Podobne tytuły

Wróżka Zębuszka
Wróżka Różka
Co w trawie gra
Mumie
Mała Syrenka
Yuku i magiczny kwiat
Super Futrzak ratuje świat
Po prostu super
Sekrety mojego taty
Spider-Man: Poprzez multiwersum
Kot w Butach: Ostatnie Życzenie
Uratuj drzewo
Udostępniono32
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!