What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Szybcy i wściekli 10 po szybkiej rejestracji:


Szybcy i wściekli 10

Szybcy i wściekli 10 Cały film

The end of the road begins.May. 17, 2023130 Min.
twoja ocena: 0
6.5 324 ocen

Streszczenie

Szybcy i wściekli 10 cały film

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli 10 cały film? Według najnowszych wiadomości, nadchodzący film „Szybcy i wściekli 10” będzie przedostatnią częścią popularnej serii. Na ekranach odbiorników 7 kwietnia 2023 roku, reżyserowany przez Justina Lina, który wyreżyserował kilka poprzednich części serii. Ogłoszenie „Szybkich i wściekłych 10” wzbudziło wiele emocji wśród fanów serii. Seria znana z nieprawdopodobnych scen akcji i emocjonujących pościgów samochodowych, a dziesiąta część wydaje się być godnym następcą dziewiątej części. Poprzednie filmy Justina Lina w serii spotkały się z dobrym przyjęciem, a fani są ciekawi, co przygotował dla dziesiątej części.

Fabuła:

Niewiele wiadomo na temat fabuły Szybkich i Wściekłych 10 ale oczekuje się, że będzie kontynuować nieziemskie akcje i kaskaderskie wyczyny, za które seria jest znana. Zasugerowano również, że film może dotyczyć podróży w czasie, co byłoby nowym elementem dla serii. W filmie powróci kilku kluczowych członków obsady, w tym Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris i Jordana Brewster. Potwierdzono również, że John Cena, który pojawił się w poprzednim filmie, „F9”, powróci do dziesiątej części. „Szybcy i wściekli 10” ma być poprzedzony jeszcze jednym filmem, który zakończy serię i prawdopodobnie zostanie wydany w 2024 roku. Seria odniosła ogromny sukces, zarabiając ponad 5 miliardów dolarów na całym świecie i stała się fenomenem kulturowym.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Szybcy i wściekli 10 cały film? Ogłoszenie „Szybkich i wściekłych 10” wzbudziło wiele emocji wśród fanów serii. Powrót kluczowych członków obsady, takich jak Vin Diesel i Michelle Rodriguez, na pewno ucieszy fanów. Tak samo jak udział Johna Ceny, który był popularnym dodatkiem do serii w „F9”. Decyzja o zakończeniu serii dwoma kolejnymi filmami spotkała się z mieszanymi reakcjami. Niektórzy fani są smutni, że seria dobiega końca, podczas gdy inni uważają, że czas na zakończenie serii na wysokim poziomie. Bez względu na to, jak fani czują się na temat końca serii. Jasne jest, że „Szybcy i wściekli 10” są jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2023 roku. Spodziewa się, że film odniesie sukces kasowy, a będzie interesujące zobaczyć, jak seria kończy swoje fabuły i żegna swoje ukochane postacie.

Szybcy i wściekli 10

Dyrektor

Obsada

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
Jason Momoa isDante Reyes
Dante Reyes
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Jason Statham isDeckard Shaw
Deckard Shaw
Sung Kang isHan Lue
Han Lue

Podobne tytuły

Flash
Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos
Wystrzałowe Wesele
Godzilla i Kong: Nowe imperium
Civil War
Niezniszczalni 4
Samarytanin
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Transformers: Przebudzenie bestii
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One
Mafia Mamma
Gran Turismo
Udostępniono182
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!