What's happening?

Film Tata Zobacz Trailer poniżej:


Tata

Tata Cały film

Feb. 17, 2023Poland110 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
7 123 ocen

Streszczenie

Tata cały film

Gdzie obejrzeć Tata cały film? Film „Tata” w reżyserii Anny Maliszewskiej to poruszająca opowieść o ojcostwie, miłości i relacjach międzyludzkich. Film skupia się na Michale, kierowcy TIR-a, który jest samotnym ojcem swojej 11-letniej córki Oliwii. Po śmierci matki dziewczynki, Michael musi zająć się wychowaniem córki sam. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy Oliwia prosi ojca, aby zabrał w trasę jej najlepszą przyjaciółkę Karolinę. Reżyserka w doskonały sposób ukazuje, jak trudne jest zadanie wychowania dziecka w pojedynkę i jak wiele wyrzeczeń trzeba poczynić, aby zapewnić dziecku normalne życie. Główny bohater jest w stanie zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić Oliwii szczęśliwe i stabilne życie. Ale jednocześnie jest to dla niego ogromne wyzwanie.

Fabuła:

Film „Tata” opowiada historię Michala, samotnego ojca i kierowcy TIRa, który zmuszony jest wyruszyć w długi kurs ze swoją córką Agatą i jej najlepszą przyjaciółką Marleną. Podczas podróży zaczynają ukazywać się trudności, z którymi muszą się zmierzyć. Agata staje w obliczu dorosłości i pierwszych miłosnych problemów, a Marlena odkrywa, że jest w ciąży. Między Michalem a Agatą dochodzi do konfliktów, co wynika z nieobecności ojca w życiu córki. Tymczasem Marlena musi podjąć decyzję co do swojego dziecka, a Michal zmuszony jest do odnalezienia równowagi między pracą, wychowywaniem córki, a jej przyszłością. W trakcie podróży pojawiają się też tajemnicze połączenia na telefon Michala. Które rzucają światło na jego przeszłość i prowokują do zmian w jego życiu.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Tata cały film? W filmie „Tata” w bardzo przekonujący sposób przedstawiono również trudne relacje międzyludzkie. Na przykładzie Michała i jego szwagra widać, jak silna jest lojalność rodzinna. Ale jednocześnie jak trudno jest zaakceptować inny styl życia i podejście do wychowania dzieci. Film porusza także problematykę międzypokoleniowej różnicy zdań i konfliktów. Które wynikają z różnych wartości i norm, jakie rządzą życiem w Polsce. Reżyserka świetnie uchwyciła tę tematykę i zbudowała wokół niej filmową historię. Warto podkreślić, że film „Tata” w reżyserii Anny Maliszewskiej wyróżnia się doskonałą grą aktorską. Bartłomiej Topa w roli Michaela prezentuje niezwykle przekonującą i emocjonalną kreację. Która pozwala widzom zrozumieć, jak wiele emocji towarzyszy samotnym ojcom. W rolach córek Michaela występują Martyna Kulikowska i Zofia Wichłacz, które również wypadły znakomicie. Ostatecznie, film „Tata” to poruszający i wnikliwy dramat, który pozwala spojrzeć na problemy samotnych rodziców z zupełnie innej perspektywy.

Tata
Tata
Tata
Tata
Tata
Tata

Podobne tytuły

Roving Woman
Terrifier 2
Ona jest miłością
Barbie
Gran Turismo
Liczba doskonała
Creed 3
Tonia
Oppenheimer
Prawdziwe życie aniołów
I Love My Dad
Niebieska linia
Udostępniono43
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!