What's happening?

Tata

Tata Cały film

Feb. 17, 2023Poland110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Tata cały film

Gdzie obejrzeć Tata cały film? Film “Tata” w reżyserii Anny Maliszewskiej to poruszająca opowieść o ojcostwie, miłości i relacjach międzyludzkich. Film skupia się na Michale, kierowcy TIR-a, który jest samotnym ojcem swojej 11-letniej córki Oliwii. Po śmierci matki dziewczynki, Michael musi zająć się wychowaniem córki sam. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy Oliwia prosi ojca, aby zabrał w trasę jej najlepszą przyjaciółkę Karolinę. Reżyserka w doskonały sposób ukazuje, jak trudne jest zadanie wychowania dziecka w pojedynkę i jak wiele wyrzeczeń trzeba poczynić, aby zapewnić dziecku normalne życie. Główny bohater jest w stanie zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić Oliwii szczęśliwe i stabilne życie. Ale jednocześnie jest to dla niego ogromne wyzwanie.

Fabuła:

Film “Tata” opowiada historię Michala, samotnego ojca i kierowcy TIRa, który zmuszony jest wyruszyć w długi kurs ze swoją córką Agatą i jej najlepszą przyjaciółką Marleną. Podczas podróży zaczynają ukazywać się trudności, z którymi muszą się zmierzyć. Agata staje w obliczu dorosłości i pierwszych miłosnych problemów, a Marlena odkrywa, że jest w ciąży. Między Michalem a Agatą dochodzi do konfliktów, co wynika z nieobecności ojca w życiu córki. Tymczasem Marlena musi podjąć decyzję co do swojego dziecka, a Michal zmuszony jest do odnalezienia równowagi między pracą, wychowywaniem córki, a jej przyszłością. W trakcie podróży pojawiają się też tajemnicze połączenia na telefon Michala. Które rzucają światło na jego przeszłość i prowokują do zmian w jego życiu.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Tata cały film? W filmie “Tata” w bardzo przekonujący sposób przedstawiono również trudne relacje międzyludzkie. Na przykładzie Michała i jego szwagra widać, jak silna jest lojalność rodzinna. Ale jednocześnie jak trudno jest zaakceptować inny styl życia i podejście do wychowania dzieci. Film porusza także problematykę międzypokoleniowej różnicy zdań i konfliktów. Które wynikają z różnych wartości i norm, jakie rządzą życiem w Polsce. Reżyserka świetnie uchwyciła tę tematykę i zbudowała wokół niej filmową historię. Warto podkreślić, że film “Tata” w reżyserii Anny Maliszewskiej wyróżnia się doskonałą grą aktorską. Bartłomiej Topa w roli Michaela prezentuje niezwykle przekonującą i emocjonalną kreację. Która pozwala widzom zrozumieć, jak wiele emocji towarzyszy samotnym ojcom. W rolach córek Michaela występują Martyna Kulikowska i Zofia Wichłacz, które również wypadły znakomicie. Ostatecznie, film “Tata” to poruszający i wnikliwy dramat, który pozwala spojrzeć na problemy samotnych rodziców z zupełnie innej perspektywy.

Tata
Tata
Tata
Tata
Tata
Tata

Podobne tytuły

Imperium Światła
Il Boemo
Plan 75
Rycerze Zodiaku
Człowiek zwany Otto
Prawdziwe życie aniołów
Ona jest miłością
Roving Woman
Tonia
Jezioro Słone
Tar
Terrifier 2
Udostępniono1
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!