What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Terrifier 2 po szybkiej rejestracji:


Terrifier 2

Terrifier 2 Cały film

Who's laughing now?Oct. 06, 2022USA138 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
8 405 ocen

Streszczenie

Terrifier 2 cały film

Trzymaj nerwy na wodzy i żołądek, ten film jest zbyt dobry by zemdleć podczas oglądania. Na pierwszych stronach gazet pojawiły się informacje o ludziach którzy omdleli lub zwymiotowali podczas oglądania. Na jeden seans podobno wezwano karetkę. Terrifier 2 nie jest dla wszystkich ale to niesmaczne cudo spełnia przyprawiające o mdłości oczekiwania. Krew, wnętrzności, zęby trzonowe i ścięgna lecą po ekranie z lekkomyślnym porzuceniem. Żadna część ciała nie jest bezpieczna przed Klaunem Artem który trakuje ludzkie ciało jak wypchaną diamentami piniatę, a każde uderzenie i ścięcie głowy odkrywają nagrody jelitowe i tryskające rezerwy płynnego rubinu.

Fabuła:

Zapewne wielu zastanawia się jak Art przeżył, otóż pod koniec Terrifier’a zostaje on osaczony przez policję gdy żuje twarz Victorii Hayes (Samantha Scaffidi). Ponieważ więzienie nie jest przyjemnym miejscem Art wkłada pistolet do ust i pociąga za spust. Jego ciała zostaje zabrane do kostnicy gdzie zostaje wskrzeszone przez nieznaną siłę zła. Terrifier 2 rozwija zakończenie pierwszego filmu pokazując jak Art brutalnie morduje koronera.

Pomiędzy scenami okaleczeń cielesnych rozgrywa się fabuła – mniej więcej. Uczennica szkoły średniej Sienna Shaw (Lauren LaVera) przygotowuje kostium zaprojektowany przez jej zmarłego ojca na imprezę Halloween. Poprzedniej nocy Sienna ma żywy sen w którym spotyka szalejącego Arta. Odpiera go ogniem, z jakiegoś powodu powoduje to również pożar w jej sypialni. Sen który był typowym zjawiskiem stał się koszmarem w realnym życiu. Następnego dnia Sienna i jej otoczenie stają twarzą w twarz z obłąkanym Klaunem.

Ciekawostki:

Kreatywne sposoby rąbania ciał na kawałki to jedyny prawdziwie pomysłowy aspekt filmu. Te sceny są długie i bez cenzury. Ofiary płaczą z bólu, gdy stają się zabawką Arta. Pomimo rozlewu krwi, imponujące praktyczne efekty sprawiają że film dostarcza nam absurdalną dawkę zabawy, a nie samo okrucieństwo. Damian Leone jest u szczytu swojej horrorowej gry w Terrifier 2. Oldskulowy festyn pryskania który zdecydowanie nie jest dla słabych żołądków. Jednak wspalanie jest widzieć jak Klaun Art (David Howard Thornton) sieje spustoszenie podczas Halloween, czasami wydaje się że posunął się za daleko. W Terrifier 2 jest wiele niewytłumaczalnych wydarzeń i nadprzyrodzonych zbiegów okoliczności, tak bardzo że fani mogą opuszczać kina zastanawiając się co dokładnie wydarzyło się podczas tego okrutnego zakończenia.

Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2
Terrifier 2

Dyrektor

Damien Leone
Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

Oppenheimer
Królowa Wojownik
Raport Pileckiego
Totem
I Love My Dad
Sisu
Abyzou
W gorsecie
Prześwietlenie
Demeter: Przebudzenie zła
Nie
Air
Udostępniono18
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!