What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Tylko nie ty po szybkiej rejestracji:


Tylko nie ty

Tylko nie ty Cały film

They only look like the perfect couple.Dec. 21, 2023USA103 Min.R
twoja ocena: 0
5 210 ocen

Streszczenie

Tylko nie ty cały film

Gdzie obejrzeć Tylko nie ty cały film? „Tylko nie ty” to komedia romantyczna, której reżyserem jest Will Gluck, a scenariusz napisał wspólnie z Ilaną Wolpert. Film ten wzbudza nadzieje na miłą rozrywkę, obiecując widzom pełną humoru i ciepła historię miłosną. Opowiadając o losach Bea i Bena, którzy po udanej pierwszej randce nagle znajdują się w sytuacji, gdzie muszą udawać, że są parą, film ten staje się swoistym testem zarówno dla bohaterów, jak i dla widza. W filmie ” gdzie obejrzeć Tylko nie Ty cały film” Bea i Ben, grani przez utalentowane aktorskie duet, wydają się być idealną parą – przynajmniej na pierwszy rzut oka. Jednakże, gdy zdarza się coś, co stawia ich związek na próbę, ognista atrakcja zamienia się w lodowatą niechęć. To właśnie ta sprzeczność stanowi o sile filmu, gdy bohaterowie decydują się udawać parę na weselu w Australii.

Fabuła:

Bea i Ben to dwie zupełnie różne osoby, których losy splatają się po tym, jak przypadkiem spotykają się na jednej z wyjątkowych imprez. Bea jest energiczną i pełną życia kobietą, która prowadzi swoją własną galerię sztuki. Podczas gdy Ben jest raczej spokojnym i zdyscyplinowanym programistą pracującym w korporacji. Mimo swoich różnic, natychmiast zaczynają dostrzegać w sobie coś wyjątkowego i przyciągającego. Gdzie obejrzeć Tylko nie ty cały film? Po niezapomnianej pierwszej randce wydaje się, że ich związek może się rozwijać w coś pięknego. Jednakże, pewne niefortunne zdarzenie sprawia, że Bea i Ben znajdują się w skomplikowanej sytuacji, w której muszą udawać parę podczas wesela przyjaciela w Australii. Zdezorientowani, postanawiają wspólnie stawić czoła tej trudnej sytuacji.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Tylko nie ty cały film? Will Gluck, znany z umiejętności balansowania między komedią a dramatem. Ponownie udowadnia swoje mistrzostwo w kierowaniu aktorami i budowaniu napięcia emocjonalnego. Jego reżyseria sprawia, że choć historia ta porusza typowe dla gatunku tematy. To jednak ma w sobie coś świeżego i oryginalnego. Wspaniałe dialogi i dynamiczne tempo narracji sprawiają, że „Tylko nie ty cały film” nie pozwala się nudzić. Wciągająca akcja, pełna zwrotów akcji, trzyma widza w napięciu przez cały czas trwania filmu. Dodatkowo, doskonale skomponowana ścieżka dźwiękowa oraz malownicze zdjęcia z australijskiego wybrzeża dodają uroku tej produkcji.

Tylko nie ty
Tylko nie ty
Tylko nie ty
Tylko nie ty
Tylko nie ty
Tylko nie ty
Tylko nie ty
Tylko nie ty
Tylko nie ty
Tylko nie ty

Podobne tytuły

Udostępniono44
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!