What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Uśmiechnij Się po szybkiej rejestracji:


Uśmiechnij Się

Uśmiechnij Się Cały film

Once you see it, it’s too late.Sep. 23, 2022USA115 Min.R
twoja ocena: 0
9 478 ocen

Streszczenie

Uśmiechnij Się cały film

Gdzie obejrzeć Uśmiechnij Się cały film? „Uśmiechnij Się” to amerykański film z 2022 roku w reżyserii Parkera Finna. Film opowiada historię dr Rose Carter (Sosie Bacon), ambitnej dentystki, która po traumatycznym zdarzeniu z udziałem pacjentki, zaczyna doświadczać niewytłumaczalnych zjawisk. Należy także zauważyć, że Uśmiechnij Się nie jest filmem dla osób o słabych nerwach. Film zawiera wiele scen przerażających i brutalnych, które mogą być trudne do zobaczenia dla niektórych widzów. Jednak dla miłośników gatunku horroru jest znakomitą propozycją, która z pewnością ich zainteresuje.

Fabuła:

W filmie Uśmiechnij Się Dr Carter jest zafascynowana pięknymi uśmiechami i jest znana ze swojego profesjonalizmu oraz skrupulatności. Po tym jak bierze udział w szokującej sytuacji z pacjentką, zaczyna cierpieć na lęki i problemy emocjonalne. Jednak to, co zaczyna się dziać wokół niej, przekracza granice zdrowego rozsądku. Zaczyna doświadczać dziwnych zjawisk, takich jak nagłe zniknięcia pacjentów, mrożące krew w żyłach widoki i niespodziewane dzwonki do drzwi w środku nocy. Dr Carter odkrywa, że jej życie jest zagrożone i musi znaleźć sposoby na powstrzymanie tajemniczych zjawisk, zanim będzie za późno. Sosie Bacon wciela się w rolę głównej bohaterki i odgrywa ją w sposób autentyczny i emocjonalny. Aktorka świetnie oddaje postać dr Carter, która próbuje radzić sobie z traumatycznymi przeżyciami i niesamowitymi zjawiskami. Kal Penn i Gillian Zinser również odgrywają znaczące role jako najlepsi przyjaciele dr Carter, którzy starają się jej pomóc.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Uśmiechnij Się cały film? Finn zastosował ciekawe ujęcia, które budują napięcie i tworzą atmosferę grozy. Scenariusz jest dobrze napisany i ma wiele zwrotów akcji, które trzymają widza w napięciu przez cały film. Ostatecznie, „Smile” to intrygujący thriller, który wprowadza widza w świat niepewności i strachu. Film porusza tematykę traumy, zagrożenia oraz wpływu traumatycznych przeżyć na ludzką psychikę. Z pewnością warto obejrzeć ten film dla emocjonującej fabuły, świetnych aktorów i umiejętnie zrealizowanej reżyserii. Twórcy „Smile” zadbali o każdy aspekt produkcji, od efektów specjalnych i dźwiękowych, po muzykę i kostiumy. Muzyka, skomponowana przez Johna Paesano, dodaje napięcia i podkreśla emocje bohaterów.

Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się
Uśmiechnij Się

Dyrektor

Parker Finn
Dyrektor

Obsada

Sosie Bacon isDr. Rose Cotter
Dr. Rose Cotter
Caitlin Stasey isLaura Weaver
Laura Weaver
Kal Penn isDr. Morgan Desai
Dr. Morgan Desai
Rob Morgan isRobert Talley
Robert Talley
Robin Weigert isDr. Madeline Northcott
Dr. Madeline Northcott
Judy Reyes isVictoria Munoz
Victoria Munoz
Jack Sochet isCarl Renken
Carl Renken

Podobne tytuły

Najbardziej samotny chłopak na świecie
Oczy Demona
Play Dead
Zaproszenie
Meg 2: Głębia
Bo się boi
Pukając do drzwi
Abyzou
M3GAN
Konsekracja
Terrifier 2
Służka
Udostępniono35
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!