What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film W gorsecie po szybkiej rejestracji:


W gorsecie

W gorsecie Cały film

No pain, no reign.Jul. 07, 2022Austria114 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
5 257 ocen

Streszczenie

W gorsecie cały film

Gdzie obejrzeć W gorsecie cały film? „W gorsecie” to film biograficzny opowiadający historię Cesarzowej Elżbiety. Znanej jako Sisi, skandalistki wiedeńskiego dworu. Która za wszelką cenę dbała o swój wizerunek i mit, który stworzyła wśród swoich poddanych. Film rozpoczyna się w momencie, gdy Sisi zbliża się do swoich 40 urodzin. Które były uważane za ostateczny koniec jej młodości. Reżyserka Marie Kreutzer zdecydowała się skupić na wykreowaniu realistycznego portretu Sisi, zamiast tworzenia kolorowej opowieści, jakie zwykle pojawiają się w filmach kostiumowych. Film pokazuje, że życie cesarzowej było pełne dramatów i tragedii, a wewnętrzna samotność i poczucie alienacji były częścią jej codzienności.

Fabuła:

Film „W gorsecie” opowiada historię Cesarzowej Elżbiety, która jest skandalistką na wiedeńskim dworze. W dniu swoich 40 urodzin, Sisi przekonana, że to ostateczny koniec jej młodości, chce za wszelką cenę zadbać o swój wizerunek. Postanawia więc, że musi zmienić swoje życie i wyzwolić się spod wpływu dworu. Zaczyna korzystać z usług lekarza, który pomaga jej kontrolować wagę, a także zaczyna ćwiczyć jazdę konną i szermierkę. Cesarzowa Elżbieta chce także znaleźć prawdziwą miłość, jednak jej mąż – cesarz Franciszek Józef – nie pozwala jej na żadne swobody. Zdesperowana Sisi ucieka do Włoch, gdzie spotyka młodego oficera i zakochuje się w nim. Chociaż ich romans jest pełen przeszkód, Sisi nie daje za wygraną i walczy o swoje szczęście.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć W gorsecie cały film? Największym atutem „W gorsecie” są aktorskie kreacje. Błyskotliwą grę aktorską prezentuje w nim Krystyna Janda, która wciela się w rolę starszej Sisi. Janda z wielką wrażliwością i subtelnością oddaje emocje i przeżycia cesarzowej. Równie mocne wrażenie robią młodsze wersje Sisi – Lola Dueñas i Birgit Minichmayr, które również wspaniale poradziły sobie z trudnymi rolami. Niestety, film ma pewne mankamenty. Kreutzer skupiła się na psychologicznym portrecie Sisi, ale opowieść jest momentami chaotyczna i brakuje w niej spójności. Co więcej, scenografia i kostiumy mogłyby być bardziej dopracowane, aby wzbogacić historię Sisi o wizualny smaczek. Podsumowując, „W gorsecie” to film z mocnymi aktorskimi kreacjami, który pozwala spojrzeć na historię Cesarzowej Elżbiety w nowy sposób. Jednakże, mimo pewnych wad, warto zobaczyć ten film dla jego niebanalnego podejścia do postaci i próby pokazania jej w bardziej realistycznym świetle.

W gorsecie
W gorsecie
W gorsecie
W gorsecie
W gorsecie
W gorsecie
W gorsecie
W gorsecie
W gorsecie

Dyrektor

Obsada

Vicky Krieps isEmpress Elisabeth
Empress Elisabeth
Katharina Lorenz isMarie Festetics
Marie Festetics
Jeanne Werner isIda Ferenczy
Ida Ferenczy
Alma Hasun isFanny Feifalik
Fanny Feifalik
Finnegan Oldfield isLouis Le Prince
Louis Le Prince
Manuel Rubey isLudwig II
Ludwig II
Colin Morgan isBay Middleton
Bay Middleton
Tamás Lengyel isGyula Andrássy
Gyula Andrássy

Podobne tytuły

Piękna katastrofa
Opadające liście
Między lustrami
Pacifiction
Jezioro Słone
Kos
Chleb i sól
Człowiek zwany Otto
Gran Turismo
Strzępy
Peter von Kant
Porwany
Udostępniono15
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!