What's happening?

Wieloryb

Wieloryb Cały film

People are amazing.Dec. 09, 2022117 Min.
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Streszczenie

Wieloryb cały film

Nowy film od Darren’a Aronofskiego “Wieloryb”, jest bez wątpienia fantastycznym reżyserem. Ale to niekoniecznie oznacza że ​​jego repertuar filmów to najbardziej przystępne filmy w dzisiejszych kinach. Mając na swoim koncie filmy takie jak Pi (1998), Requiem dla snu (2000), Fontanna (2006), Zapaśnik (2008), Czarny łabędź (2010) i Noe (2014), Aronofsky. Jest często przedmiotem entuzjastycznych recenzji. Błyskotliwość za którą chwali go społeczność filmowa jest często pomijana przez bardziej przypadkową publiczność. Czasami jego filmy stają się przedmiotem debat wśród jego najbardziej zagorzałych fanów, tak było w przypadku jego najnowszego filmu Mother! (2017). Który wywołał znacznie bardziej oddzielną reakcję, a jedna strona widzów nazwała go mistrzowskim, podczas gdy druga strona nazwała go pretensjonalnym.

Fabuła:

W filmie “Wieloryb” będziemy mogli śledzić losy Charliego i jego zmagań z otyłościa. Charlie jest chorobliwie otyłym nauczycielem angielskiego mieszkającym w stanie Idaho. Ważący około sześćset funtów. Otyłość Charliego ograniczyła jego zakres ruchów. Dzieli się swoją pasją do literatury (szczególnie w swojej ulubionej powieści Moby Dick) całkowicie wirtualnie z własnej kanapy. Oprócz swojej chorobliwej otyłości, Charlie jest również przygnębiony. Do tego stopnia że ​​​​ma myśli samobójcze ponieważ zasadniczo próbuje zajeść się na śmierć. Jedyną rzeczą która tak naprawdę powstrzymuje Charliego przed osiągnięciem tego celu wcześniej jest kolejna chęć odnowienia kontaktu z jego nastoletnią córką, Ellie (Sadie Sink).

Ciekawostki:

“Wieloryb” to film oparty na sztuce scenicznej o tym samym tytule z Brendanem Fraserem w roli głównej. Co czyni go kolejnym ważnym osiągnięciem dla aktora po jego długiej przerwie. Oprócz jego roli w nadchodzącym filmie Martina Scorsese, Killers of the Flower Moon (2023). Wieloryb będzie pierwszym filmem, w którym Aronofsky współpracował z powszechnie uznawaną firmą A24, firmą produkcyjną, która w ostatnich latach zyskała miano niekwestionowanej twarzy niezależnego kina. Z istniejącym materiałem źródłowym, nominowanym do Oscara reżyserem, ukochanym głównym aktorem i studiem z imponującym katalogiem przeszłych sukcesów. Wieloryb brzmi jak powinien by stać się hitem.

Wieloryb
Wieloryb
Wieloryb

Podobne tytuły

Chleb i sól
Człowiek zwany Otto
Pacifiction
Tonia
Tata
Till
Miłość na nowo
Właściciele
Opiekun
Bezmiar
Ona jest miłością
Purpurowe Serca
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!