What's happening?

Właściciele

Właściciele Cały film

Nov. 21, 2019Czech Republic97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 vote

Streszczenie

Właściciele cały film

Gdzie obejrzeć Właściciele cały film? Film “Właściciele” to czeska komedia satyryczna z 2019 roku, której reżyserem jest ceniony reżyser teatralny Jiří Havelka. Głównymi bohaterami filmu są właściciele mieszkania, którzy decydują się wynająć je nowym lokatorom. Akcja filmu toczy się głównie w jednym pomieszczeniu, co dodaje mu swoistego klimatu i sprawia, że widz jest skupiony na dialogach i zachowaniach bohaterów. Obsada filmu składa się z wybitnych czeskich aktorów, takich jak Tatiana Vilhelmová, David Novotný czy Jiří Langmajer. Wszyscy oni świetnie odnaleźli się w swoich rolach, przekonująco odgrywając postacie, które stają przed różnymi problemami związanymi z wynajmem mieszkania.

Fabuła:

“Właściciele” to czeska komedia satyryczna, której akcja rozgrywa się w jednym pomieszczeniu – luksusowym mieszkaniu, w trakcie trwania jednej nocy. Bohaterowie to trzy pary: Mariusz i Pavla, Ivan i Mária oraz Petr i Kristýna. Którzy spotykają się, aby sprzedać swoje mieszkania deweloperowi. Mariusz i Pavla to młode małżeństwo z dzieckiem, które chce sprzedać swoje mieszkanie, aby kupić większe. Ivan i Mária to para starszych ludzi, którzy z kolei chcą sprzedać swoje mieszkanie. Aby kupić mniejsze i spokojniejsze, a także zwiększyć swoje oszczędności. Petr i Kristýna to młode małżeństwo, które chce sprzedać swoje mieszkanie. Aby uciec od stresu i pośpiechu wielkiego miasta i zamieszkać na wsi. W trakcie wieczoru, kiedy wszyscy są na miejscu, okazuje się, że deweloper, który miał kupić mieszkania, nie pojawił się na spotkaniu. Zawiedzeni bohaterowie zaczynają sobie nawzajem opowiadać historie związane z ich życiem prywatnym i dotychczasowymi właścicielami ich mieszkań.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Właściciele cały film? “Właściciele” to film, który w genialny sposób ukazuje życie współczesnych Czechów. Ich codzienne problemy, relacje z innymi ludźmi oraz skomplikowane sytuacje, z którymi muszą sobie radzić. Jednocześnie jest to świetna komedia, która momentami rozśmiesza do łez, a momentami skłania do refleksji. Reżyser, Jiří Havelka, w swoim debiucie kinowym udowodnił, że doskonale potrafi przenieść swój talent teatralny na wielki ekran. Film “Właściciele” to świetnie zrealizowana produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom czeskiego kina oraz miłośnikom dobrych komedii. Polecam ten film każdemu, kto chce się roześmiać i jednocześnie zastanowić nad niektórymi problemami, z jakimi spotykają się ludzie w dzisiejszych czasach.

Właściciele
Właściciele
Właściciele

Dyrektor

Obsada

Tereza Ramba isPaní Zahrádková
Paní Zahrádková
Vojtěch Kotek isPan Zahrádka
Pan Zahrádka
Jiří Lábus isPan Kubát
Pan Kubát
Pavla Tomicová isPaní Procházková
Paní Procházková
Ondřej Malý isPan Novák
Pan Novák
Klára Melíšková isPaní Roubíčková
Paní Roubíčková
Kryštof Hádek isPan Čermák
Pan Čermák
Stanislav Majer isPan Čermák
Pan Čermák
Andrej Polák isPan Nitranský
Pan Nitranský

Podobne tytuły

Masz ci los
Forever Young
Braty
Air
Chleb i sól
Liczba doskonała
Filip
Magic Mike: Ostatni taniec
Gra Fortuny
Skołowani
Blisko
Sisu
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!