What's happening?

Film Wyzwolenie Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Wyzwolenie

Wyzwolenie Cały film

Dec. 02, 2022USA132 Min.R
twoja ocena: 0
7 147 ocen

Streszczenie

Wyzwolenie cały film:

Gdzie obejrzeć Wyzwolenie cały film? W rolach głównych występują Will Smith, który wcielił się w postać Petera. Kelvin Harrison Jr., który zagrał jednego z niewolników. Oboje aktorzy poradzili sobie bardzo dobrze, oddając w pełni emocje i charakter swoich postaci. Film „Wyzwolenie” to z jednej strony thriller, który z powodzeniem buduje napięcie i trzyma w napięciu do samego końca. Z drugiej strony poruszająca historia o wolności i ludzkiej determinacji. Reżyser doskonale oddaje nastrój epoki, ukazując brutalność i bezwzględność systemu niewolniczego. Jednocześnie pokazując siłę i determinację człowieka, który walczy o swoje prawa. Film „Wyzwolenie” (ang. „Emancipation”), wyreżyserowany przez Antoine’a Fuquę, to wciągający thriller, inspirowany prawdziwą historią mężczyzny. Który ryzykując życiem, ucieka z niewoli, by wrócić do rodziny i odzyskać wolność.

Fabuła:

Głównym bohaterem filmu jest Peter (grany przez Willa Smitha), który zostaje porwany i sprzedany jako niewolnik na plantację bawełny w Luizjanie. Tam, wraz z innymi więźniami, codziennie doświadcza brutalnego traktowania ze strony białych właścicieli, którzy pozbawiają go godności i prawa do życia w wolności. Peter postanawia uciec z niewoli i wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć swoją rodzinę i odzyskać wolność. To niełatwe zadanie wymaga od niego nie tylko odwagi, ale również sprytu i determinacji. Podczas swojej wędrówki napotyka wiele przeszkód i niebezpieczeństw. Jednocześnie spotyka również ludzi gotowych mu pomóc i wesprzeć w trudnych chwilach.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Wyzwolenie cały film? Warto podkreślić, że film ma również ważne przesłanie społeczne. Ukazując, jak ważna jest walka o równość i wolność, oraz jak trudno było osiągnąć te cele w przeszłości. Jest to historia, która wciąż pozostaje aktualna i daje do myślenia.

Podsumowując, film „Wyzwolenie” to wciągający thriller z ważnym przesłaniem społecznym. Który pokazuje, jak trudno było walczyć o wolność i równość w przeszłości. Reżyseria Antoine’a Fuquy jest bardzo dobrze zrealizowana. Aktorskie role Willa Smitha i Kelvina Harrisona Jr. są poruszające i pełne emocji. Zdecydowanie polecam ten film każdemu, kto lubi historie o walce o wolność i równość, oraz fanom gatunku thriller.

Wyzwolenie
Wyzwolenie
Wyzwolenie
Wyzwolenie
Wyzwolenie
Wyzwolenie

Dyrektor

Obsada

Ben Foster isJim Fassel
Jim Fassel
Steven Ogg isConfederate Sergeant Howard
Confederate Sergeant Howard
Mustafa Shakir isLt. Andrew Cailloux
Lt. Andrew Cailloux
Jayson Warner Smith isCapt. John Lyons
Capt. John Lyons

Podobne tytuły

Holy Spider
Medusa Deluxe
65
Infinite Storm
Bez litości 3
Kokainowy miś
Ukryta sieć
Wyrwa
Pacifiction
Bestia
Wilcze Stado
Pokusa
Udostępniono16
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!