What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Zadra po szybkiej rejestracji:


Zadra

Zadra Cały film

Jan. 06, 202388 Min.
twoja ocena: 0
1 457 ocen

Streszczenie

Zadra cały film

Gdzie obejrzeć Zadra cały film? Film „Zadra” to polska produkcja z 2022 roku, która skupia się na historii młodej dziewczyny z blokowiska, która marzy o karierze muzycznej. Reżyserem filmu jest Grzegorz Mołda, a scenariusz napisała Monika Powalisz. W rolę głównej bohaterki wcieliła się utalentowana aktorka, Natalia Szroeder. Fabuła filmu opowiada o Zadrze, młodej dziewczynie, która wychodzi z trudnej sytuacji życiowej. Zadra mieszka na blokowisku z matką, która zmagająca się z problemami alkoholowymi. Mimo to, dziewczyna nie traci nadziei i marzy o karierze muzycznej. Dzięki talentowi wokalnemu, zyskuje popularność w internecie, co staje się początkiem jej kariery.

Fabuła:

Fabuła filmu „Zadra” skupia się na młodej dziewczynie o tym samym imieniu, która mieszka na blokowisku z matką zmagającą się z problemami alkoholowymi. Zadra marzy o karierze muzycznej i dzięki swojemu talentowi wokalnemu, zdobywa popularność w internecie, co staje się początkiem jej kariery. Jednym z wątków filmu jest relacja między Zadrą, a jej matką, która nie zawsze okazuje jej wsparcie. Zadra musi radzić sobie z jej nałogiem i samotnie zmagać się z trudnościami życiowymi. Jednak mimo to, nie traci nadziei i marzy o osiągnięciu sukcesu. Drugim ważnym wątkiem jest sam proces tworzenia kariery muzycznej przez Zadrę. Dziewczyna podejmuje różne decyzje, które prowadzą ją do sukcesu, ale także do trudnych sytuacji. W filmie pojawiają się również postaci drugoplanowe, które wpływają na życie głównej bohaterki i decydują o jej przyszłości.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Zadra cały film? Jednym z mocnych punktów filmu jest muzyka, która została stworzona specjalnie na potrzeby tej produkcji. Piosenki są nie tylko świetnie wykonane, ale także napisane w sposób bardzo autentyczny, co dodaje im emocjonalnego ładunku. Warto zauważyć, że większość piosenek w filmie jest po polsku, co daje jeszcze większy efekt bliskości z polską kulturą. Również sama fabuła jest dobrze zarysowana i prowadzona. Mimo że nie jest to film, który zaskakuje widza rewelacyjnymi zwrotami akcji, to jednak wciąga i trzyma w napięciu od początku do końca. Dużym atutem są też postacie drugoplanowe, które w ciekawy sposób wpływają na życie głównej bohaterki. Znakomitą kreację aktorską prezentuje Natalia Szroeder. Młoda aktorka wciela się w postać Zadry z dużą wrażliwością, naturalnością i przekonaniem. Śpiewa też same piosenki, co dodaje jeszcze większej autentyczności i emocjonalnego ładunku.

Zadra
Zadra
Zadra
Zadra

Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

Tar
Imperium Światła
Wonka
Czarodziejski flet
Życie w błocie się złoci
Poprzednie życie
Alleluja
Mała Syrenka
After 5. Na zawsze
Il Boemo
Udostępniono36
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!