Regulamin

admin 13 maja, 2023

Regulamin witryny Krainafilmow.com

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witryną Krainafilmow.com
Serwis – witryna internetowa Krainafilmow.com
Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

  1. Krainafilmow.com to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online: https://vod.plus/pl oraz https://find-vod.com/pl . Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.
  2. Krainafilmow.com nie nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów.
  3. Wyżej wymienione wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.
  4. Krainafilmow.com nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.
  5. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na Krainafilmow.com nie jest weryfikowana pod tym względem.
  6. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.
  7. Administrator nie ma wpływu na treść reklam wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.
  8. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony Krainafilmow.com

Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.

  1. Krainafilmow.com nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.
Kategorie
Udostępniono79