What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film W głowie się nie mieści 2 po szybkiej rejestracji:


W głowie się nie mieści 2

W głowie się nie mieści 2 Cały film

Make room for new emotions.Jun. 11, 2024USA97 Min.PG
twoja ocena: 0
8 150 ocen

Streszczenie

W głowie się nie mieści 2 cały film

Gdzie obejrzeć W głowie się nie mieści 2 cały film? „W głowie się nie mieści 2” to długo oczekiwana kontynuacja przeboju z 2015 roku. Która po raz kolejny zaprasza nas do wniknięcia w psychikę młodej dziewczyny, Riley. Tym razem reżyser Kelsey Mann oraz scenarzyści Meg LeFauve i Dave Holstein przedstawiają historię nastoletniej Riley. Która staje przed nowymi wyzwaniami emocjonalnymi w okresie dojrzewania. Jednym z największych atutów filmu jest wprowadzenie nowych emocji, które rozszerzają paletę uczuć Riley. Widzowie mają okazję poznać postacie takie jak Zazdrość, która jest szczególnie silna w okresie nastoletnim, czy Wstyd, który często towarzyszy dorastającym dzieciom. Każda z tych emocji jest przedstawiona z typowym dla Pixara humorem i wnikliwością, co sprawia, że są one nie tylko zabawne, ale również wiarygodne.

Fabuła:

Film rozpoczyna się, gdy Riley kończy 13 lat i zaczyna szkołę średnią. Od pierwszych dni widać, że nowe otoczenie i nowe wyzwania powodują powstanie nowych emocji w jej głowie. Emocje, które znamy z pierwszej części – Radość, Smutek, Strach, Gniew i Wstręt – muszą teraz współpracować z nowymi emocjami. Takimi jak Zazdrość i Wstyd, które pojawiają się w odpowiedzi na sytuacje, z którymi Riley nigdy wcześniej się nie spotkała. Riley staje przed wieloma wyzwaniami: próbuje zdobyć nowych przyjaciół, radzi sobie z pierwszym zauroczeniem oraz z presją szkolną. Emocje w jej głowie nie zawsze potrafią zgodnie współpracować, co prowadzi do wielu zabawnych, ale też trudnych sytuacji. Na przykład Zazdrość często wchodzi w konflikt z Radością, a Wstyd komplikuje sytuacje, w których Riley chce zaimponować innym.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć W głowie się nie mieści 2 cały film? Pixar po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem animacji. „W głowie się nie mieści 2” zachwyca wizualnie od pierwszej do ostatniej sceny. Kolorowa i dynamiczna animacja doskonale oddaje bogactwo świata wewnętrznego Riley. Szczególną uwagę przyciągają kreatywne przedstawienia poszczególnych emocji i ich interakcji. Studio Pixar kontynuuje swoje innowacyjne podejście do wizualizacji psychiki, co sprawia, że film jest nie tylko przyjemny dla oka, ale również głęboko symboliczny. Film utrzymuje równowagę między humorem a poważniejszymi tematami. Sceny komiczne są inteligentne i dobrze wyważone, co sprawia, że film jest odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów.

W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2
W głowie się nie mieści 2

Dyrektor

Kelsey Mann
Dyrektor

Obsada

Amy Poehler isJoy (voice)
Joy (voice)
Maya Hawke isAnxiety (voice)
Anxiety (voice)
Kensington Tallman isRiley (voice)
Riley (voice)
Liza Lapira isDisgust (voice)
Disgust (voice)
Phyllis Smith isSadness (voice)
Sadness (voice)
Lewis Black isAnger (voice)
Anger (voice)
Tony Hale isFear (voice)
Fear (voice)
Ayo Edebiri isEnvy (voice)
Envy (voice)
Lilimar isValentina (voice)
Valentina (voice)

Podobne tytuły

Udostępniono36
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!