What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Egzorcysta: Wyznawca po szybkiej rejestracji:


Egzorcysta: Wyznawca

Egzorcysta: Wyznawca Cały film

Do you believe?Oct. 04, 2023USA111 Min.R
twoja ocena: 0
7 233 ocen

Streszczenie

Egzorcysta: Wyznawca cały film

Gdzie obejrzeć Egzorcysta: Wyznawca cały film? „Egzorcysta: Wyznawca” to film, na który wielu fanów kultowego horroru czekało z niecierpliwością. Po wielu latach od premiery oryginalnego „Egzorcysty” w 1973 roku. Nowa odsłona tego klasycznego dzieła przykuła uwagę zarówno miłośników oryginału, jak i nowych widzów. Reżyserem tego projektu jest David Gordon Green, który jest znany z udanego sequeala „Halloween” z 2018 roku. Co już samo w sobie budziło pewne oczekiwania. Na szczęście obsada filmu jest mocnym punktem. Leslie Odom Jr. doskonale odgrywa postać Victora, przynosząc na ekranie zarówno emocje, jak i siłę charakteru potrzebną do walki z demonami. Lidya Jewett, grająca Angelę, również prezentuje imponujący talent aktorski, szczególnie biorąc pod uwagę jej młody wiek.

Fabuła:

W filmie „Egzorcysta: Wyznawca cały film” śledzimy historię Victora Fieldinga (grany przez Leslie Odom Jr.), który po tragicznej śmierci swojej ciężarnej żony podczas trzęsienia ziemi na Haiti zostaje samotnym ojcem. Przerażony i przeżywający ogromną traumę, Victor postanawia rozpocząć nowe życie wraz ze swoją małą córką Angelą (w roli Lidya Jewett). W miarę jak Angela dorasta, Victor zauważa, że jego córka zaczyna przejawiać niewytłumaczalne i przerażające zachowania. Dziewczynka widzi dziwne wizje, słyszy nieznane dźwięki i jej zachowanie staje się coraz bardziej niekontrolowane. Victor nie może zrozumieć, co dzieje się z jego dzieckiem. Ale jest przekonany, że jest to związane z tajemniczymi okolicznościami śmierci swojej żony na Haiti. Zrozpaczony i zdeterminowany, Victor rozpoczyna własne śledztwo, aby poznać prawdę o demonicznych siłach, które wydają się pociągać Angelę w mroczną stronę.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Egzorcysta: Wyznawca cały film? Jednym z największych atutów „Egzorcysty: Wyznawcy” jest jego atmosfera. Film potrafi stworzyć napięcie i niepokój, wykorzystując efekty dźwiękowe oraz scenografię, aby budować strach i niepewność. To zdecydowanie film, który przemyca ciemność i zagrożenie przez każdą klatkę. Reżyser David Gordon Green oraz scenarzysta Peter Sattler i sam David Gordon Green (twórca scenariusza). Podjęli trudne zadanie kontynuacji klasycznego horroru. Pomimo braku konkretnej fabuły w zwiastunie, pozostaje nadzieja, że twórcy dostarczą widzom mrocznych i przerażających chwil. Które zostaną w naszych głowach na długo po opuszczeniu kina. Ostatecznie, ” gdzie obejrzeć Egzorcysta: Wyznawca cały film” ma potencjał, aby stać się ciekawym i przerażającym dodatkiem do franczyzy „Egzorcysta”. Choć brak informacji na temat fabuły może wywoływać pewne wątpliwości, warto dać szansę temu filmowi. Zwłaszcza jeśli jesteś fanem horrorów i oryginału sprzed lat. Jutrzejsza polska premiera zapowiada się obiecująco, więc warto sprawdzić, czy nowy „Egzorcysta” dostarczy nam równie mocnych wrażeń co jego klasyczny poprzednik.

Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca
Egzorcysta: Wyznawca

Dyrektor

Obsada

Leslie Odom Jr. isVictor Fielding
Victor Fielding
Ellen Burstyn isChris MacNeil
Chris MacNeil
Olivia Marcum isKatherine
Katherine
Lidya Jewett isAngela Fielding
Angela Fielding
E.J. Bonilla isFather Maddox
Father Maddox
Antoni Corone isFather Phillips
Father Phillips

Podobne tytuły

Nie
Egzorcysta papieża
Puchatek: Krew i miód
Renfield
Zaproszenie
Krzyk 6
Meg 2: Głębia
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Play Dead
Mów do mnie
Bo się boi
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Udostępniono26
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!