What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Ciche miejsce: Dzień pierwszy po szybkiej rejestracji:


Ciche miejsce: Dzień pierwszy

Ciche miejsce: Dzień pierwszy Cały film

Hear how it all began.Jun. 26, 2024USA99 Min.PG-13
twoja ocena: 0
5 234 ocen

Streszczenie

Ciche miejsce: Dzień pierwszy cały film

Gdzie obejrzeć Ciche miejsce: Dzień pierwszy cały film? „Ciche miejsce: Dzień pierwszy” to najnowsza odsłona serii. Która już od pierwszej części w 2018 roku przyciągnęła uwagę miłośników horrorów i sci-fi. Tym razem reżyser Michael Sarnoski wraz ze scenarzystą Jeffem Nichols’em zabierają nas w nieco inny, ale równie mrożący krew w żyłach świat. Film jest prawdziwym majstersztykiem w kreowaniu napięcia. Sarnoski mistrzowsko buduje atmosferę grozy, korzystając z ciszy jako narzędzia narracyjnego. Wizualnie „Ciche miejsce: Dzień pierwszy” nie zawodzi – Nowy Jork w ruinach. Opanowany przez roślinność i wciąż grożące niebezpieczeństwo, jest zarówno piękny, jak i przerażający. Widzowie są wrzucani w wir emocji od pierwszych minut, a tempo narracji utrzymuje się na tyle wysoko, że trudno oderwać się od ekranu.

Fabuła:

Akcja filmu rozgrywa się w post-apokaliptycznym Nowym Jorku, opanowanym przez tajemnicze obce istoty. Które reagują na dźwięki, tropiąc ludzi po każdym odgłosie. Po katastrofie, która zdewastowała miasto i pozostawiła je w ruinach. Grupa ocalałych, w tym Sammy – młody chłopak spragniony zemsty za utratę swojej rodziny – musi radzić sobie w bezlitosnym świecie, gdzie cisza stała się jedynym sposobem na przetrwanie. Sammy wraz z innymi ocalonymi próbuje przetrwać, unikając każdego możliwego hałasu, który mógłby przyciągnąć uwagę obcych stworzeń. Wyruszają w niebezpieczną podróż przez opustoszałe ulice miasta, poszukując schronienia i nadziei na lepsze jutro. Podczas tej podróży, Sammy doświadcza nie tylko fizycznych zagrożeń ze strony obcych, ale również wewnętrznych walk moralnych i emocjonalnych. Związanych z jego osobistą traumą i pragnieniem zemsty.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Ciche miejsce: Dzień pierwszy cały film? Obsada również zasługuje na pochwałę. W rolach głównych występują utalentowani aktorzy, których kreacje dodają filmowi głębi i autentyczności. Ich zdolność do przekazywania emocji bez użycia słów jest imponująca, co tylko podkreśla dramatyczny charakter sytuacji, w której się znaleźli. Jeff Nichols, znany ze swoich osadzonych w realiach amerykańskich dramatów. W swoim scenariuszu wprowadza nie tylko elementy horroru, ale również subtelne komentarze społeczne. „Ciche miejsce: Dzień pierwszy” dotyka tematów takich jak determinacja ludzkości w obliczu zagłady. Więzi rodzinne oraz granice, do których jesteśmy zdolni sięgnąć dla ocalenia bliskich. Podsumowując, „Ciche miejsce: Dzień pierwszy” to nie tylko kontynuacja, ale również samodzielnie stojący horror. Który zasługuje na uwagę każdego miłośnika gatunku. To film pełen napięcia, wspaniale zrealizowany i poruszający, który nie tylko przeraża, ale również skłania do refleksji nad ludzką naturą i jej granicami.

Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Ciche miejsce: Dzień pierwszy

Dyrektor

Obsada

Podobne tytuły

Abyzou
Avatar: Istota Wody
Piła 10
Nie
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
Terrifier 2
65
Renfield
Bo się boi
Służka
Five Nights at Freddy’s
M3GAN
Udostępniono40
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!