What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wystrzałowe Wesele po szybkiej rejestracji:


Wystrzałowe Wesele

Wystrzałowe Wesele Cały film

Save the day.Jan. 26, 2023100 Min.
twoja ocena: 0
7 147 ocen

Streszczenie

Wystrzałowe Wesele cały film

Jak myślicie, kogo Jennifer Lopez wybierze, Josha Duhamela czy Lenny’ego Kravitza? Wystrzałowe wesele, niby zwykła komedia romantyczna, jednak po niecałej minucie jej tempo zmienia się drastycznie dodając jej akcji. Podobny zabieg zastosowany został w filmie z 2022r, Zaginione Miasto.

fabuła:

Głównymi bohaterami są tutaj Darcy i Tomie, nowożeńcy którzy chcą sformalizować swój związek poprzez ślub i huczne wesele które ma się odbyć na wyspie tropikalnej. Zamieszanie które z tego wynika skutecznie wysysa entuzjazm i chęć do dalszego działania. Matka pana młodego i były chłopak Darcy nie ułatwiają im tego zadania. Para zabiera swoich rodziców i gości na wesele na wyspie tropikalnej, nikt nie spodziewał się że wesele będące jednym z najszczęśliwszych chwil stanie się walką o życie. Nagle ceremonię przerwywa wizyta niezapowiedzianych gości, grupa piratów uprowadziła rodziny nowożeńców i uczestników. Para musi przełamać wszystkie bariery i ruszyć im na ratunek, ich współpraca będzie grała tutaj pierwsze skrzypce. Czy uda im się uratować swój wielki dzień i życie niewinnych?

Ciekawostki:

Parę w „Wystrzałowe Wesele” zagrali znani aktorzy czyli Jennifer Lopez i Josh Duhamel.

Pierwotnie Jennifer Lopez miała zagrać z Ryanem Reynoldsem jednak autor po pewnym czasie opuścił projekt. Jako następce zakontraktowano Armiego Hammera jednak zrezygnowano z jego usług po wybuchu skandalu gdzie jest głównym bohaterem. Poprzednio Jennifer występowała w komedii weselnej „Wyjdź za mnie”.

Film kręcono w Bostonie (Massachusetts, USA) i Republice Dominikańskiej.

Fani takich tytułów jak „Biały Lotus” czy „kac Vegas” powinni się tutaj odnaleźć, spora dawka humoru przypomina właśnie je.

Sama Jennifer przyznała w wywiadzie:

Jestem bardzo podekscytowana tym, że mogłam zagrać w „Wystrzałowym weselu”. Ciekawe w fabule tej produkcji jest to, że nic nie idzie po myśli głównych bohaterów. Kolejne niepowodzenia coraz bardziej wyprowadzają ich z równowagi. A końca problemów nie widać

Jennifer o współpracy przy nagrywaniu:

Jason Moore to reżyser perfekcjonista, wie czego chce. Z kolei Josh Duhamel, który grał mojego filmowego partnera, to profesjonalista w każdym calu. Jest nie tylko przystojny, ale również utalentowany. Był idealny do roli Toma. Potrafił być też zabawny, za co mogę tylko podziękować Bogu

Wystrzałowe Wesele

Podobne tytuły

Biedne istoty
Godzilla i Kong: Nowe imperium
Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży
W trójkącie
Samarytanin
Fuks 2
Przesilenie zimowe
Wilcze Stado
Flash
Plan na miłość
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Pszczelarz
Udostępniono10
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!