What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Pierwszy gol po szybkiej rejestracji:


Pierwszy gol

Pierwszy gol Cały film

Be happy.Nov. 16, 2023United Kingdom104 Min.PG-13
twoja ocena: 0
7 432 ocen

Streszczenie

Pierwszy gol cały film

Gdzie obejrzeć Pierwszy gol cały film? „Pierwszy gol” to film opowiadający historię reprezentacji Samoa Amerykańskiego w piłce nożnej. Ich spektakularna klęska w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2001 roku. W których przegrali aż 31:0, stała się legendą i symbolem porażki. Jednak los reprezentacji Samoa Amerykańskiego może się zmienić, gdy zatrudniają trenera ostatniej szansy, Thomasa Rongena. Ta postać, w którą wciela się wspaniały Taika Waititi, wzbudza mieszane uczucia. Z jednej strony jest on ekscentryczny i kontrowersyjny, ale z drugiej strony ma niesamowite umiejętności trenerskie i potrafi zmotywować swoich zawodników do walki.

Fabuła:

Film opowiada historię reprezentacji Samoa Amerykańskiego w piłce nożnej, która przez wiele lat była uważana za najgorszą drużynę na świecie. Po spektakularnej klęsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2001 roku, w której przegrali aż 31:0, drużyna jest zrozpaczona i zdeptana. W nadziei na odwrócenie losu, reprezentacja zatrudnia kontrowersyjnego trenera Thomasa Rongena, który ma reputację człowieka ostatniej szansy. Rongen przybywa na Samoa Amerykańskie pełen pasji i determinacji, gotów zrewolucjonizować drużynę i pokazać światu, że są w stanie odnieść sukces. Jednak nie jest to łatwe zadanie. Drużyna jest pełna niedostatków technicznych, a wielu zawodników ma trudności w wierzeniu we własne umiejętności. Rongen musi pokonać nie tylko fizyczne i taktyczne bariery, ale także emocjonalne i mentalne. Jego celem jest nie tylko poprawa wyników na boisku, ale także przywrócenie wiary i dumy w sercach zawodników.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Pierwszy gol cały film? Film jest pełen humoru i momentów, które wzruszają. Taika Waititi świetnie łączy elementy komedii z emocjonalnymi aspektami historii. Widzowie będą śmiać się i jednocześnie czuć silne więzi z bohaterami, którzy walczą nie tylko o zwycięstwo na boisku, ale także o własną godność i szacunek. Jednym z najmocniejszych punktów filmu jest obsada. Zarówno profesjonalni aktorzy, jak i amatorzy, którzy wcielają się w zawodników drużyny Samoa Amerykańskiego, przekazują silne emocje i autentyczność. Ich energia i zaangażowanie są niesamowite, co sprawia, że relacja widza z bohaterami jest jeszcze bardziej intensywna. Reżyseria Taiki Waititi jest pełna wizji i kreatywności. Przenosi on widza na murawę, pokazując piłkę nożną z niezwykłego punktu widzenia. Obrazy są dynamiczne, pełne energii i pasji, oddają atmosferę prawdziwego meczu. Waititi udowadnia, że można połączyć sport z komedią w sposób, który bawi i jednocześnie porusza.

Pierwszy gol
Pierwszy gol
Pierwszy gol
Pierwszy gol
Pierwszy gol
Pierwszy gol
Pierwszy gol

Dyrektor

Obsada

Michael Fassbender isThomas Rongen
Thomas Rongen
Kaimana isJaiyah Saelua
Jaiyah Saelua
Taika Waititi isAmerican Samoan Priest
American Samoan Priest
Will Arnett isAlex Magnussen
Alex Magnussen
Uli Latukefu isNicky Salapu
Nicky Salapu

Podobne tytuły

Gra Fortuny
After 5. Na zawsze
Bez urazy
Masz ci los
Fuks 2
Przesilenie zimowe
Wonka
Mumie
Właściciele
Duchy Inisherin
Jezioro Słone
Na twoim miejscu
Udostępniono45
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!