What's happening?

Kokainowy miś

Kokainowy miś Cały film

Get in line.Feb. 22, 2023USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Kokainowy miś cały film

Gdzie obejrzeć Kokainowy miś cały film? “Kokainowy miś” to szalona i absurdalna opowieść o niedźwiedziu, który przypadkiem zjada pakiet kokainy i zaczyna działać na niego jak na człowieka. Na skutek tego zwierzę wyrusza w niezapomnianą przygodę, która zmieni jego życie na zawsze. Elizabeth Banks, reżyserka filmu, stworzyła naprawdę ciekawą historię, która połączyła w sobie elementy komedii, thrilleru i absurdu. Wszystko to wzmocnione zostało przez świetną obsadę, w której wystąpili m.in. Billy Bob Thornton i Judy Greer.

Fabuła:

Film “Kokainowy Miś” opowiada opowieść opartą na faktach o niedźwiedziu, który przypadkiem znalazł torbę wypełnioną kokainą porzuconą przez narkotykowych przemytników. Kiedy niedźwiedź ją otworzył i zaczął w nią zagłębiać, jego ciało szybko zaczęło reagować na narkotyk. Co spowodowało, że stał się bardzo agresywny i niebezpieczny dla ludzi w okolicy. Allie postanawia wziąć kokainę dla siebie, myśląc, że może stać się tym, co zrobiła z niedźwiedziem. Czyli stanie się nieustraszona i pełna energii. Jednak to, co zaczyna się jako zabawka, szybko staje się poważnym problemem. Kiedy Allie zaczyna doświadczać dziwnych objawów i odczuwać silne uzależnienie od narkotyku. Jej życie zaczyna się sypać, a jej relacje z rodziną i przyjaciółmi ulegają znaczącemu pogorszeniu. W międzyczasie niedźwiedź, który wciąż krąży wokół miasta, staje się niebezpiecznym zagrożeniem dla ludzi. Lokalna policja i agenci federalni rozpoczynają poszukiwania, by go schwytać.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Kokainowy miś cały film? Historia rozpoczyna się w latach 80., gdy grupa przemytników kokainy decyduje się porzucić swój ładunek na jednej z polan w lesie. Niedźwiedź, który przypadkiem znajduje ukryte pudełko, staje się ofiarą absurdalnej sytuacji – zaczyna on działać jak człowiek po zażyciu kokainy. W dodatku na jego drodze pojawiają się ludzie, którzy chcą odzyskać utraconą wcześniej substancję. Mimo że “Kokainowy miś” jest filmem bardzo nietypowym i szalonym, to jednak potrafi zaskoczyć widza ciekawą i wciągającą historią. Niewątpliwym atutem filmu jest także świetna muzyka, która idealnie oddaje nastrój i klimat filmu. Nie jest to film dla każdego – wymaga otwartego umysłu i odrobiny dystansu. Jednak jeśli ktoś zdecyduje się na seans, może być pewien, że z pewnością nie będzie to czas zmarnowany. “Kokainowy miś” to naprawdę wyjątkowa produkcja, która nie tylko dostarcza rozrywki, ale także skłania do refleksji nad zagadnieniem przemocy narkotykowej w społeczeństwie.

Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś
Kokainowy miś

Podobne tytuły

Renfield
Plan na miłość
I Love My Dad
Miłość na nowo
Mumie
Właściciele
Missing
John Wick 4
Najbardziej samotny chłopak na świecie
Pokolenie Ikea
Pacifiction
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!