What's happening?

Mafia Mamma

Mafia Mamma Cały film

From suburban Mom to mafia Don.Apr. 13, 2023United Kingdom101 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 vote

Streszczenie

Mafia Mamma cały film

Gdzie obejrzeć Mafia Mamma cały film? “Mafia Mamma” to film, który próbuje połączyć akcję z komedią kryminalną, jednak niestety nie udaje mu się tego zrobić w przekonujący sposób. Reżyseria Catherine Hardwicke, znana głównie z filmów takich jak “Thirteen” czy “Twilight”. Podejmuje się tutaj zupełnie innego gatunku, ale niestety nie udaje jej się stworzyć pełnowartościowego dzieła. Główną bohaterką filmu jest Kristin, w którą wciela się Toni Collette. Kristin jest już w średnim wieku i czuje, że jej życie straciło wszelkie ekscytujące elementy. Jej dzieci są dorosłe i opuściły już rodzinną gniazdko, a mąż od dawna poświęca większość swojego czasu pracy. Kristin wpada na pomysł, żeby dołączyć do lokalnej mafii i spróbować znaleźć nowe przeżycia i emocje. Jeśli chodzi o aspekt wizualny filmu, to nie można mu nic zarzucić. Sceneria Wielkiej Brytanii, Włoch i USA jest pięknie przedstawiona, a zdjęcia są estetyczne i profesjonalne. Jednak to nie wystarcza, aby wynieść “Mafia Mammę cały film” na wyższy poziom.

Fabuła:

Fabuła filmu “gdzie obejrzeć Mafia Mamma cały film” skupia się na Kristin (grana przez Toni Collette). Średnio letniej kobiecie, która czuje, że jej życie utknęło w monotonii. Jej dzieci opuściły już dom rodzinny, a mąż poświęca większość czasu pracy. W poszukiwaniu nowych emocji i przeżyć, Kristin wpada na szalony pomysł – dołączenia do lokalnej mafii. Po przypadkowym spotkaniu z tajemniczym gangsterem Salviem (rola graną przez Johna C. Reilly), Kristin postanawia zaryzykować i zanurzyć się w niebezpiecznym świecie przestępczości. Wkrótce po dołączeniu do mafii, Kristin odkrywa, że nie jest to takie proste, jak sobie wyobrażała. Musi stawić czoła niebezpieczeństwom, intrygom i rywalizacji, które towarzyszą temu podziemnemu światu. W miarę jak Kristin zanurza się coraz głębiej w życie mafii, musi szybko nauczyć się sztuki manipulacji, unikania podejrzeń i podejmowania szybkich decyzji.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Mafia Mamma cały film? Niestety, już na samym początku filmu brakuje nam konkretnego zarysu fabuły. Zamiast wprowadzić widza w świat mafii i pokazać rozwój postaci Kristin, film skupia się na niezręcznych sytuacjach i absurdalnych żartach. Brakuje nam spójnej narracji i sensownych motywacji bohaterów. O ile można było oczekiwać, że “Mafia Mamma cały film” będzie lekką, humorystyczną produkcją, to niestety żarty w filmie nie są na tyle trafne, by rozbawić widza. Toni Collette stara się dać z siebie wszystko w roli Kristin, ale niestety słaby scenariusz i słaba reżyseria nie pozwalają jej rozwinąć pełnego potencjału. Brakuje nam także głębi i złożoności w innych postaciach, które są jednowymiarowe i nieciekawe. Nawet w przypadku antagonistów nie odczuwamy prawdziwego zagrożenia czy tajemniczości, które powinny być charakterystyczne dla filmów kryminalnych.

Mafia Mamma
Mafia Mamma
Mafia Mamma
Mafia Mamma
Mafia Mamma
Mafia Mamma
Mafia Mamma
Mafia Mamma
Mafia Mamma
Mafia Mamma

Dyrektor

Obsada

Giulio Maria Corso isRudy aka “Lorenzo”
Rudy aka “Lorenzo”
Giuseppe Zeno isCarlo Romano
Carlo Romano
Vincenzo Pirrotta is
"Mammone" Romano
Dora Romano isMaria aka “Aunt Esmerelda”
Maria aka “Aunt Esmerelda”

Podobne tytuły

Forever Young
Blef doskonały
Wystrzałowe Wesele
Samarytanin
Na twoim miejscu
Maskarada
Gra Fortuny
W trójkącie
Magic Mike: Ostatni taniec
I Love My Dad
Piękna katastrofa
Noc 12 października
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!