What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Szkoła magicznych zwierząt po szybkiej rejestracji:


Szkoła magicznych zwierząt

Szkoła magicznych zwierząt Cały film

A magical adventureOct. 14, 2021Austria93 Min.PG
twoja ocena: 0
9 215 ocen

Streszczenie

Szkoła magicznych zwierząt cały film

Gdzie obejrzeć Szkoła magicznych zwierząt cały film? Film „Szkoła magicznych zwierząt” to ekranizacja popularnej książki dla dzieci autorstwa Margit Auer. Reżyserem tego dzieła jest Gregor Schnitzler, a scenariusz napisali John Chambers i Viola Schmidt. Film został wyprodukowany w Austrii i Niemczech i miał swoją światową premierę 9 października 2021 roku. W Polsce zadebiutował na ekranach kinowych 17 marca 2023 roku. Akcja filmu toczy się w szkole, do której trafia Ida. Okazuje się, że jest to niezwykłe miejsce, w którym można spotkać magiczne zwierzęta, które stają się towarzyszami dzieci. Główna bohaterka przypadkiem spotyka lisa Rabbata, który staje się jej towarzyszem. W miarę jak Ida poznaje nowych przyjaciół i odkrywa sekrety szkoły, zaczyna przypuszczać, że Rabbat nie jest zwykłym zwierzęciem.

Fabuła:

Film „Szkoła magicznych zwierząt” opowiada historię dziewięcioletniej Idy, która wraz z rodziną przeprowadza się do nowego miasta. Tam dziewczynka zostaje przyjęta do tajemniczej szkoły, w której uczniowie mają za przyjaciół magiczne zwierzęta. Ida, która od dawna marzyła o takim towarzyszu, w końcu spotyka swojego magicznego przyjaciela – lisa Rabbata. Podczas pierwszych dni w szkole, Ida poznaje nowych przyjaciół – Zoë, Oskara i Tima, którzy również mają swoje magiczne zwierzęta. Dziewczynka szybko zaczyna się integrować i odkrywać sekrety szkoły. Okazuje się, że w budynku kryje się wiele tajemnic i zagadek do rozwiązania. Jednakże, po pewnym czasie Ida zaczyna przypuszczać, że Rabbat nie jest zwykłym zwierzęciem. Wraz z przyjaciółmi postanawia zbadać tę sprawę. Odkrywają, że Rabbat posiada magiczne moce, które są bardzo cenne i pożądane przez złego czarodzieja, który chce je wykorzystać dla swoich celów. Ida i jej przyjaciele postanawiają pomóc Rabbatowi i razem wyruszają w niebezpieczną podróż.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Szkoła magicznych zwierząt cały film? Film „Szkoła magicznych zwierząt” to produkcja przeznaczona głównie dla dzieci. Z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym widzom, którzy uwielbiają przygody i magiczne stworzenia. Jednakże, dla starszych widzów, którzy nie czytali książki, film może okazać się przeciętny. Fabuła filmu jest dość prosta i przewidywalna, co nie jest zaskoczeniem w przypadku produkcji dla dzieci. Niemniej jednak, scenariusz nie wyróżnia się niczym szczególnym i może nieco nużyć starszych widzów. Co więcej, niektóre z wątków nie są dostatecznie rozwinięte, co prowadzi do pewnej niespójności w narracji. Mimo tego, warto pochwalić wizualną stronę filmu. Podsumowując, film „Szkoła magicznych zwierząt” to przyjemna produkcja dla dzieci, która zachwyci najmłodszych widzów magicznymi zwierzętami i przygodami głównej bohaterki.

Szkoła magicznych zwierząt
Szkoła magicznych zwierząt
Szkoła magicznych zwierząt

Dyrektor

Obsada

Emilia Maier isIda Kronenberg
Ida Kronenberg
Leonard Artur Conrads isBenjamin Schubert
Benjamin Schubert
Nadja Uhl isMary Cornfield
Mary Cornfield
Justus von Dohnányi isHeribert Siegmann
Heribert Siegmann
Heiko Pinkowski isWilli Wondraschek
Willi Wondraschek
Marleen Lohse isElvira Kronenberg
Elvira Kronenberg
Milan Peschel isMortimer Morrison
Mortimer Morrison
Max von der Groeben isRabbat (voice)
Rabbat (voice)
Katharina Thalbach isHenrietta (voice)
Henrietta (voice)

Podobne tytuły

Gran Turismo
Pimi z Krainy Tygrysów
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
Między nami żywiołami
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Wonka
Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan
Horyzont: Rozdział 1
Świat Buster
Yuku i magiczny kwiat
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
Super Futrzak ratuje świat
Udostępniono41
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!