What's happening?

Avatar: Istota Wody

Avatar: Istota Wody Cały film

Return to Pandora.Dec. 14, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Avatar Istota Wody cały film

Avatar: Istota Wody to kolejna odsłona bardzo dobrze nam znanej opowieści z 2009r, fabuła rozgrywa się 10lat po wydarzeniach z pierwszej części. Z pewnością produkcja cieszy się bardzo sporą popularnością, z danych wynika że sam film ma trwać aż 190min. Aktualnie nie jest to w 100% potwierdzone. Jeżeli jednak do tego dojdzie to sam film pobije rekord Damiena Chazelle’a Babilon o dwie minuty. Poprzednia część trwała 162min.

Avatar: Istota Wody :Fabuła

Fabuła sequelu rozgrywa się na dobrze nam znanej z pierwszej części filmu Avatar, Pandorze. Gdzie będziemy śledzić losy naszych bohaterów. Pandora to księżyc planety Polifem, znajdujący się w Alfa Centauri. 10 lat spokojnego i szczęśliwego życie na planecie dobiegło końca. Pandora zaatakowana przez wrogą korporację musi stawić im czoła. Jak to bywało w poprzedniej części. Wszystko ze względu na poszukiwania cennych minerałów które występują na planecie. Głównymi bohaterami są dobrze nam znani: Jack i Neytiri z poprzedniej odsłony. Ze względu na atak muszą opuścić wioskę by zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Ich głównym motywem jest przeżycie tego okresu, mimo licznych bitew nie poddają się. Poszukują oni pomocy u innych plemion zamieszkujących tą planetę. Niestety większość z nich nie jest skora do pomocy. Kierują się oni w stronę wodnego świata Metkayiny, gdzie rządzi Ronal i Tonowari. Nie są oni przyjaźnie nastawieni do innej ludności. Liczne konflikty i napięcia po drodze nie sprzyjają temu.

Ciekawostki

W filmie zagrają dość dobrze znani nam aktorzy: Kate Winslet i James Cameron. Kate wcieli się w postać wojowniczki Na’vi imieniem Ronal . Jest ona lojalną i odważną przywódczynią która mimo nienarodzonego dziecka w brzuchu, idzie i walczy u boku swoich ludzi. James ukrywa się pod imieniem Tonowari. Stanowią oni parę która przewodzi plemieniem Metkayina. Razem odegrają dość sporą rolę w nadchodzącej przygodzie. Kate opowiedziała że pod wodą potrafi wstrzymać oddech na całe siedem minut i czternaście sekund.

Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody
Avatar: Istota Wody

Dyrektor

Obsada

Sam Worthington isJake Sully
Jake Sully
Stephen Lang isColonel Miles Quaritch
Colonel Miles Quaritch
Cliff Curtis isTonowari
Tonowari
Edie Falco isGeneral Frances Ardmore
General Frances Ardmore
Jemaine Clement isDr. Ian Garvin
Dr. Ian Garvin
Brendan Cowell isMick Scoresby
Mick Scoresby
Jack Champion isJavier 'Spider' Socorro
Javier 'Spider' Socorro

Podobne tytuły

Ant-Man i Osa: Kwantomania
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
M3GAN
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!