What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Furiosa: Saga Mad Max po szybkiej rejestracji:


Furiosa: Saga Mad Max

Furiosa: Saga Mad Max Cały film

Fury is born.May. 22, 2024Australia149 Min.R
twoja ocena: 0
9 347 ocen

Streszczenie

Furiosa: Saga Mad Max cały film

Gdzie obejrzeć Furiosa: Saga Mad Max cały film? George Miller powraca na ekrany kinowe ze swoim najnowszym arcydziełem. „Furiosa: Saga Mad Max”, które wciąga widza w niesamowitą podróż przez apokaliptyczny świat pełen niebezpieczeństw, akcji i emocji. Film ten to kolejny rozdział w kultowej serii „Mad Max”, jednak Miller udowadnia, że ma wiele nowych historii do opowiedzenia. W tym ponurym, postapokaliptycznym uniwersum. Kontrolowanej przez bezwzględnego dyktatora, Wiecznego Joe. W obliczu walki dwóch tyrani o władzę, Furiosa musi przetrwać wiele prób i zgromadzić środki, aby wrócić do domu. To opowieść o odwadze, determinacji i poświęceniu w obliczu bezwzględnej brutalności świata po apokalipsie.

Fabuła:

Fabuła „Furiosa: Saga Mad Max” rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Gdzie zasoby są skąpe, a przetrwanie staje się walką o przetrwanie. Główną bohaterką jest młoda Furiosa, która zostaje porwana przez bezlitosną Hordę Bikerów. I przewieziona do Cytadeli, rządzonej przez okrutnego dyktatora znanego jako Wieczny Joe. W Cytadeli Furiosa zostaje zmuszona do walki o przetrwanie w brutalnym środowisku, gdzie siła jest jedynym sposobem na przeżycie. Jednak zamiast poddać się losowi, Furiosa decyduje się na desperacką ucieczkę. Wyrusza w niebezpieczną podróż przez pustynię, dążąc do powrotu do swojego domu i odzyskania wolności. Podczas swojej podróży Furiosa musi zmierzyć się z liczba trudnościami i niebezpieczeństwami, w tym atakami bandytów, zdradą oraz własnymi wątpliwościami. Jednak dzięki swojej niezłomnej determinacji i odwadze, udaje jej się przetrwać każdą próbę, stając się symbolem nadziei dla tych, którzy cierpią pod jarzmem tyrana.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Furiosa: Saga Mad Max cały film? Charlize Theron w roli młodej Furiosy jest po prostu oszałamiająca. Jej kreacja pełna determinacji, siły i wewnętrznej walki sprawia, że Furiosa staje się jednym z najbardziej pamiętnych bohaterów w historii kina. To także zasługa doskonałego scenariusza autorstwa samego Millera i Nicka Lathourisa. Który nie tylko dostarcza wspaniałych momentów akcji, ale również skupia się na rozwoju postaci i ich motywacjach. Nie można również pominąć znakomitej roli Hugh Keays-Byrne’a jako Wieczny Joe, który wciela się w postać bezlitosnego tyrana z niesamowitą charyzmą i przerażającym realizmem. „Furiosa: Saga Mad Max” to film, który wciąga widza od pierwszych chwil i nie pozwala mu oderwać się od ekranu aż do ostatniej sceny. To nie tylko kolejny blockbuster akcji, to epicka opowieść o wolności, przeżyciu i nadziei w świecie po apokalipsie.

Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max
Furiosa: Saga Mad Max

Dyrektor

Obsada

Tom Burke isPraetorian Jack
Praetorian Jack
Alyla Browne isYoung Furiosa
Young Furiosa
George Shevtsov isThe History Man
The History Man
Lachy Hulme isImmortan Joe / Rizzdale Pell
Immortan Joe / Rizzdale Pell
John Howard isThe People Eater
The People Eater
Angus Sampson isThe Organic Mechanic
The Organic Mechanic
Charlee Fraser isMary Jo Bassa
Mary Jo Bassa
Elsa Pataky isVuvalini General
Vuvalini General

Podobne tytuły

Godzilla i Kong: Nowe imperium
M3GAN
Civil War
Wilcze Stado
Biedne istoty
Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One
Bez litości 3
Mafia Mamma
Argylle
Kos
Samarytanin
Pszczelarz
Udostępniono46
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!