What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Liczba doskonała po szybkiej rejestracji:


Liczba doskonała

Liczba doskonała Cały film

Sep. 14, 2022Poland87 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
8 391 ocen

Streszczenie

Liczba doskonała cały film

Gdzie obejrzeć Liczba doskonała cały film? Film „Liczba doskonała” to kolejna propozycja z dorobku Krzysztofa Zanussiego, znanego polskiego reżysera. Niestety, mimo dobrej obsady i znakomitego nazwiska na plakacie, film okazał się rozczarowaniem. Joachim, grany przez wspaniałego Andrzeja Seweryna, to człowiek, który osiągnął już wszystko, czego pragnął w życiu. Jest zamożny, z sukcesami w biznesie i w życiu prywatnym. Jednak w momencie, gdy zostaje oskarżony o przestępstwo, musi stawić czoła wyzwaniom, z którymi nie miał wcześniej do czynienia.

Fabuła:

Fabuła filmu „Liczba doskonała” Krzysztofa Zanussiego opowiada o dojrzałym i zamożnym Joachimie (Andrzej Seweryn), który po latach pracy w finansach postanawia zrezygnować ze swojej pracy i zacząć realizować swoje pasje, a przede wszystkim odkrywać radość z życia. Jednak los stawia na jego drodze przeszkody, gdy zostaje oskarżony o korupcję finansową i grozi mu kara więzienia. Joachim zmuszony jest zmierzyć się z trudnymi wyborami i skomplikowanymi relacjami z ludźmi, których do tej pory traktował jako swoich przyjaciół i współpracowników. Na jego drodze stają między innymi młoda i piękna prokurator Maria (Eliza Rycembel), a także jego żona (Anna Seniuk), z którą nie żyje w związku małżeńskim od dłuższego czasu. W trakcie filmu Joachim musi zmierzyć się z trudnymi emocjami i dokonać wyborów, które zaważą na jego życiu i przyszłości. Czy zdecyduje się na ucieczkę lub walkę o swoje dobre imię i wolność? Jakie konsekwencje poniesie jego rodzinna i zawodowa sytuacja?

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Liczba doskonała cały film? Dialogi są płytkie, a postacie jednowymiarowe i schematyczne. Mimo że Andrzej Seweryn starał się nadać swojemu bohaterowi głębi i autentyczności, nie udało mu się tego osiągnąć w pełni. Nie pomaga temu także bardzo statyczna reżyseria Zanussiego, która nie wnosi nic nowego do kina. Widzimy w filmie wiele scen, które można by określić jako „bezczynne”, bez znaczących zmian w tempie czy wizualnej oprawie. Jedyną zaletą tego filmu jest chyba muzyka, którą skomponował Jan A.P. Kaczmarek. Jednak nawet ona nie jest w stanie podnieść poziomu filmu do zadowalającego.

Liczba doskonała

Dyrektor

Obsada

Ihor Aronov isPoliceman
Policeman
Marcin Czarnik isEquilibrist
Equilibrist
Lidia Duda isJoachim's secretary
Joachim's secretary
Konrad Eleryk isZOMO Officer
ZOMO Officer
Vladimir Friedman isOld man in Jerusalem
Old man in Jerusalem

Podobne tytuły

Magic Mike: Ostatni taniec
Filip
Purpurowe Serca
Cicha dziewczyna
Dobrzy nieznajomi
Rycerze Zodiaku
Biała odwaga
I Love My Dad
Fabelmanowie
Sisu
Właściciele
Zielona granica
Udostępniono16
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!