What's happening?

Film Till Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Till

Till Cały film

Witness the power of a mother’s love.Oct. 14, 2022United Kingdom131 Min.PG-13
twoja ocena: 0
5 322 ocen

Streszczenie

Till cały film

Gdzie obejrzeć Till cały film? Film „Till” został wyprodukowany przez wytwórnię MGM Studios i wyreżyserowany przez Chinonye Chukwu, która jest nigeryjsko-amerykańską reżyserką i scenarzystką. Chukwu wcześniej zyskała uznanie za swoje filmy „Clemency” i „Alaska is a Drag”. Scenariusz filmu „Till” napisała wraz z Keithem Beauchampem, który jest także jednym z producentów wykonawczych. W rolę Mamie Till Mobley wcieliła się aktorka Danielle Deadwyler, a w roli Emmetta Tilla wystąpił aktor, czternastoletni Evan L. Taylor II. Film „Till” był jednym z ostatnich filmów, w których zagrał aktor William Sadler. Który zmarł w kwietniu 2021 roku, w wieku 71 lat.

Fabuła:

Gdzie obejrzeć Till cały film? Till cały film to film biograficzny, który skupia się na historii Emmetta Tilla – czternastoletniego afroamerykańskiego chłopca, brutalnie zamordowanego w 1955 roku w stanie Missisipi. Film przedstawia jego życie i śmierć, a także walkę matki, Mamie Till Mobley, o sprawiedliwość i ukaranie sprawców tego okrutnego aktu. Akcja filmu skupia się na matce chłopca, Mamie Till Mobley, która walcząc o sprawiedliwość dla swojego syna. Staje się jednym z liderów ruchu na rzecz praw obywatelskich w Stanach Zjednoczonych. W filmie obserwujemy, jak Mamie Till Mobley przeżywa rozpacz po śmierci syna. Postanawia walczyć o ukaranie sprawców. Mimo początkowych trudności, gdyż w tamtych czasach rasizm był powszechny. Mamie nie poddaje się i staje się jednym z najważniejszych głosów ruchu na rzecz praw obywatelskich. Z czasem jej walka przyciąga uwagę mediów i doprowadza do zmian w amerykańskim prawodawstwie.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Till cały film? Film Till to wzruszająca opowieść o walce o sprawiedliwość i walczy z rasizmem, którego ofiarą padali ludzie w USA. Reżyseria Chinonye Chukwu, która w swojej pracy stara się poruszać trudne tematy, z powodzeniem ukazuje historię mężnej kobiety, która z determinacją i odwagą przeciwstawia się niesprawiedliwości i przemocy. Akcja filmu Till toczy się w latach 50. Scenografia i kostiumy w tym filmie zostały starannie odtworzone, aby oddać atmosferę tamtego czasu i miejsca, czyli XX wieku. Produkcja odbyła się w stanu Georgia w USA, w miejscach, które przypominają miejsca akcji filmu. Adresowany do szerokiej publiczności, zwłaszcza osób zainteresowanych historią walki o prawa obywatelskie w Stanach Zjednoczonych i tematyką rasową. W związku z tym, film jest również dla osób zainteresowanych tematyką aktywizmu i walki o prawa człowieka.

Till
Till
Till
Till

Dyrektor

Obsada

Danielle Deadwyler isMamie Till-Mobley
Mamie Till-Mobley
Jalyn Hall isEmmett Till
Emmett Till
Frankie Faison isJohn Carthan
John Carthan
Haley Bennett isCarolyn Bryant
Carolyn Bryant
Jayme Lawson isMyrlie Evers
Myrlie Evers
Tosin Cole isMedgar Evers
Medgar Evers
Kevin Carroll isRayfield Mooty
Rayfield Mooty

Podobne tytuły

Strzępy
Wojna Królów
Poprzednie życie
Asteroid City
Życie w błocie się złoci
Turkusowa suknia
Między lustrami
Ona jest miłością
Rycerze Zodiaku
Fabelmanowie
Air
Raport Pileckiego
Udostępniono29
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!