What's happening?

Ryś Król puszczy

Ryś Król puszczy Cały film

A documentary about a Eurasian lynx family's life in the landscape of Jura, Switzerland.Jan. 19, 2022France82 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Ryś Król puszczy cały film

Gdzie obejrzeć Ryś Król puszczy cały film? “Ryś. Król puszczy” to dokumentalny film, który zabiera nas w fascynującą podróż do świata najbardziej tajemniczego dzikiego kota – rysia euroazjatyckiego. Ten karkołomny projekt filmowy był wieloletnim marzeniem reżysera Laurenta Geslina, który chciał uwiecznić te piękne i enigmatyczne zwierzęta na ekranie, jednakże film ukazuje trudną pracę zespołu filmowców, którzy przez długi czas próbowali uchwycić rysia w jego naturalnym środowisku. Widzimy, jak stawiają oni różnego rodzaju pułapki i kamery, które mają na celu ułatwienie im nagrania dzikiego kota. Ta misja wymagała cierpliwości i determinacji, ale w końcu pozwoliła na uchwycenie niezwykłych obrazów z życia rysia.

Fabuła:

Film “Ryś. Król puszczy” to dokumentalna opowieść o najbardziej tajemniczym z dzikich kotów – ryśku euroazjatyckim. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Laurent Geslin. Film ukazuje historię pięcioletniego ryśka, który został wyzwolony w Szwajcarii i zaczął przemierzać tereny Alp w poszukiwaniu nowego terytorium. Kamery śledzą jego poczynania i obserwują jak radzi sobie w trudnych warunkach naturalnych jednakże w trakcie swojej wędrówki ryś spotyka różne zwierzęta, m.in. kozice, jelenie i dziki. Film ukazuje również relacje między ryśkiem a jego rodzeństwem oraz matką. Widzowie mają okazję zobaczyć, jakie są zwyczaje i zachowania ryśków w ich naturalnym środowisku oraz jakie trudności napotykają na swojej drodze. Film “Ryś. Król puszczy” to nie tylko piękne zdjęcia i opowieść o dzikim zwierzęciu, ale również przypomnienie o konieczności ochrony dzikiej przyrody i zachowania równowagi ekosystemów.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Ryś Król puszczy cały film? Film prezentuje nam życie tych pięknych zwierząt, ich nawyki żywieniowe, zachowania i interakcje z innymi zwierzętami. Widzimy, jak rysie polują, jak przystosowują się do trudnych warunków zimowej pory, jak dbają o swoje młode. Przez cały czas towarzyszymy filmowcom w ich fascynującej podróży przez puszcze i góry, by uchwycić te niezwykłe zwierzęta. Nie sposób nie podziwiać piękna i elegancji tych dzikich kotów. Którzy wydają się być idealnie przystosowani do trudnych warunków, w jakich żyją. Film “Ryś. Król puszczy” to fascynująca opowieść o pięknie natury i tajemniczych zwierzętach, którzy ją zamieszkują. To obowiązkowa pozycja dla miłośników przyrody i zwierząt dzikich, którzy chcą odkryć sekrety życia tych enigmatycznych stworzeń.

Ryś Król puszczy
Ryś Król puszczy
Ryś Król puszczy
Ryś Król puszczy

Dyrektor

Obsada

Laurent Geslin isNarrator (voice)
Narrator (voice)

Podobne tytuły

Vermeer
W gorsecie
Niebo nie może czekać
Alleluja
Rzeka
Vermeer: Blisko mistrza
Brainwashed
Fenomen
Babylon
Nowicjusz
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!