What's happening?

Film Sundown Zobacz Trailer i rozpocznij wyszukiwanie filmu :


Sundown

Sundown Cały film

Apr. 08, 2022France82 Min.R
twoja ocena: 0
9 210 ocen

Streszczenie

Sundown cały film

Gdzie obejrzeć Sundown cały film? „Sundown” to dramat z 2021 roku, wyreżyserowany i napisany przez meksykańskiego twórcę Michela Franco. Fabuła filmu skupia się na Bennettach, rodzinie zamożnych Amerykanów, którzy spędzają wakacje w luksusowym kurorcie w Meksyku. Neil i Alice wraz z dwójką swoich dzieci wyjechali z kraju, by odpocząć od swoich problemów i stresów. Film rozpoczyna się od sceny w której Neil i Alice przyjeżdżają na wakacje z dziećmi do kurortu, gdzie czekają na nich już ich krewni. Z początku wszystko wydaje się być idealne, ale sytuacja szybko się zmienia. Jedna z młodszych sióstr Alice zaczyna być coraz bardziej irytująca, co powoduje kolejne spięcia między bohaterami.

Fabuła:

„Sundown” opowiada historię rodziny Bennetów, którzy wyjeżdżają na wakacje do Meksyku. Neil (Tim Roth) i Alice (Charlotte Gainsbourg) razem z ich dwójką dzieci spędzają czas w luksusowym kurorcie, gdzie mają nadzieję odpocząć i zacieśnić rodzinne więzi. Jednak ich wakacje zostają zakłócone przez jednego z krewnych, który przyjeżdża z zamiarem przebywania z nimi na miejscu. To prowadzi do narastającego napięcia między członkami rodziny, które zostaje dodatkowo spotęgowane przez toksyczne zachowanie niektórych gości kurortu. Główną osią fabuły jest relacja między Neilem a Alice, która zostaje wystawiona na próbę w trudnych okolicznościach. Neil, był zawsze lojalny wobec swojej rodziny, ale jego przywiązanie do pracy i brak czasu spędzanego z bliskimi zaczyna wpływać na jego małżeństwo. Alice czuje się zaniedbywana i szuka uwagi poza małżeństwem, co prowadzi do narastającego napięcia między nimi. W tym czasie ich dzieci również zmieniają się, co prowadzi do kolejnych konfliktów między nimi.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Sundown cały film? Franco przedstawia w filmie wątki takie jak nierówności społeczne, klasowe i etniczne, a także wpływ kulturowych różnic na międzyludzkie relacje. „Sundown” to film o konfliktach, które wydają się być nieuniknione w sytuacjach, gdy różni ludzie muszą żyć ze sobą. Franco używa długich ujęć, które potęgują napięcie i uczucie zagubienia, jakie odczuwają bohaterowie. Kameralna sceneria, oświetlona neonowymi światłami, idealnie oddaje klimat tropikalnego kurortu, ale jednocześnie ukazuje mroczne i klaustrofobiczne wnętrza. Muzyka, którą komponował Guiomar Novaes, stanowi doskonałe dopełnienie wizualnego stylu, dodając mu jeszcze więcej napięcia. Głównymi aktorami w „Sundown” są Tim Roth i Charlotte Gainsbourg, którzy zagrali małżeństwo Bennetów. Ich gra aktorska jest na bardzo wysokim poziomie. A wspaniała chemia między nimi pomaga oddać napięcie i emocje, jakie towarzyszą ich postaciom. Jednak cała obsada wypadła bardzo dobrze, dostarczając widzom wielu niezapomnianych momentów.

Sundown
Sundown
Sundown
Sundown
Sundown
Sundown
Sundown
Sundown
Sundown
Sundown

Dyrektor

Obsada

Tim Roth isNeil Bennett
Neil Bennett
Samuel Bottomley isColin Bennett
Colin Bennett
James Tarpey isAlbert Thompson
Albert Thompson
Victor Hugo isBerenice's Friend
Berenice's Friend

Podobne tytuły

After 5. Na zawsze
Terrifier 2
Il Boemo
Oppenheimer
Tar
Strzępy
Aftersun
Między lustrami
Braty
Gran Turismo
Fabelmanowie
Chłopi
Udostępniono45
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!