What's happening?

Shazam! Gniew Bogów

Shazam! Gniew Bogów Cały film

Mar. 15, 2023
Twoja ocena: 0
5 1 vote

Streszczenie

Shazam Gniew Bogów cały film

Po kilku nieudanych premierach w końcu doczekaliśmy się! 16 marca 2023r będziemy mieli możliwość obejrzenia nowego dzieła David’a F.Sandberga. Dla fanów uniwersum DC, a także lubiących filmy fantasy/akcji jest to jedna z lepszych odsłon kinowych 2023r. Nowy epizod świetnego filmu Shazam!, jak w wcześniejszej części w głównego bohatera Shazam’a wcieli się Zachary Levi, a jako nastolatek zagra Asher Angel. Film opowiada o losach nastolatka imieniem Billy Batson któremu stary czarodziej nadał zdolności nadludzkie. Zdolność ta pozwala mu zmienić się z młodego nastolatka w dorosłego, umięśnionego superbohatera. Billy podzielił się swoimi zdolnościami z rodziną zastępczą, dzięki temu stali się drużyną superbohaterów. Razem bronią miasta przed przestępczością i najazdami złych mocy.

Fabuła:

W nowej odsłonie Shazama: Gniew Bogów. Billy wraz z przybranym rodzeństwem którzy przemieniają się w superbohaterów po wymówieniu słowa „Shazam!” będą musieli ponownie wrócić do akcji. Tym razem zawalczą oni z córami Atlasa, muszą powstrzymać ich przed użyciem broni która jest zdolna zniszczyć cały świat. Przybyły one na Ziemię dlatego że nie podoba im się jak dzieci wykorzystują moc Atlasa. Ich plan jest dość prosty ale czy łatwy do zrealizowania? By wykonać tę misję będą zmuszeni do niebezpiecznej podróży której celem jest wynegocjowanie pokoju z bogami, Billy wierzy że dzięki temu uda im się zwyciężyć córy Atlasa które sieją spustoszenie.

Ciekawostki:

W nowej odsłonie będziemy mogli ujrzeć wiele twarzy z poprzedniej części, Asher Angel ponownie w roli Billy’ego Batsona jako nastolatek, a w dorosłej odsłonie jako tytułowy Shazam zagrał Zachary Levi. Członkowie obsady: Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Ian Chen i Jovan Armand, a superbohaterskie wersje tych postaci grają Adam Brody, Meagan Good, Ross Butler i DJ Cotrona. Grace Caroline Currey również powróciła aby zagrać woją postać z pierwszego filmu, a także jako superbohaterską wersję zastępując Michelle Borth. Wraz z powracającą obsadą film wprowadzi także nowe postacie grane przez Helen Mirren, Lucy Liu i Rachel Zegler.

Shazam! Gniew Bogów
Shazam! Gniew Bogów
Shazam! Gniew Bogów
Shazam! Gniew Bogów

Dyrektor

Obsada

Asher Angel isBilly Batson
Billy Batson
Jack Dylan Grazer isFreddy Freeman
Freddy Freeman
Grace Caroline Currey isMary Bromfield / Super Hero Mary
Mary Bromfield / Super Hero Mary
Faithe Herman isDarla Dudley
Darla Dudley
Ian Chen isEugene Choi
Eugene Choi
Jovan Armand isPedro Peña
Pedro Peña
Lucy Liu isKalypso
Kalypso

Podobne tytuły

Szybcy i wściekli 10
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Mała Syrenka
Wystrzałowe Wesele
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Gra Fortuny
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
Udostępniono0
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? Nasza strona Ci to zapewni! KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!