What's happening?

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wróżka Zębuszka po szybkiej rejestracji:


Wróżka Zębuszka

Wróżka Zębuszka Cały film

Oct. 13, 2022Germany80 Min.Not Rated
twoja ocena: 0
7 165 ocen

Streszczenie

Wróżka Zębuszka cały film

Gdzie obejrzeć Wróżka Zębuszka cały film? Film „Wróżka Zębuszka” to przyjemna animacja dla dzieci, która opowiada o młodej dziewczynie o imieniu Violetta, która chce zostać Wróżką Zębuszką. Violetta podąża za swoim marzeniem, ale niestety, jej próby zaliczenia egzaminu końcowego kończą się porażką. Mimo to, dziewczyna nie traci nadziei i wraz ze swoimi przyjaciółmi wyrusza na poszukiwanie tajemniczej Królowej Zębów, która ma jej pomóc w spełnieniu marzeń. Animacja jest barwna i wesoła, z ciekawymi postaciami i miłymi piosenkami, które idealnie wpisują się w klimat filmu. Scenariusz, chociaż niezbyt skomplikowany, zawiera ważne przesłanie dla dzieci, zachęcając je do podążania za swoimi marzeniami i nie tracenia nadziei w obliczu trudności.

Fabuła:

Film „Wróżka Zębuszka cały film” opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Violetta, która marzy o tym, żeby zostać Wróżką Zębuszką. Wróżki Zębuszki są postaciami z baśni, które zbierają zęby dzieci i zostawiają im w zamian prezenty. Violetta jest bardzo zdeterminowana i podąża za swoim marzeniem, ucząc się u boku swojego nauczyciela i trenując swoje umiejętności. Niestety, pomimo starań, Violetta nie zdaje egzaminu końcowego i jest bardzo zasmucona. Jednak jej przyjaciele, piesek i kotek, nie pozwalają jej się poddać i wspólnie wyruszają na poszukiwanie tajemniczej Królowej Zębów. Violetta jest przekonana, że Królowa Zębów pomoże jej spełnić marzenie o zostaniu Wróżką Zębuszką. Podczas ich podróży w filmie Wróżka Zębuszka cały film Violetta i jej przyjaciele spotykają wiele interesujących postaci i przeżywają wiele przygód. Dochodzi do momentów, w których wydaje się, że misja zakończyła się niepowodzeniem, ale Violetta nie traci nadziei i walczy dalej. W końcu udaje im się dotrzeć do Królowej Zębów, która pomaga Violetcie zrealizować swoje marzenie.

Streszczenie:

Gdzie obejrzeć Wróżka Zębuszka cały film? Pomimo braku zarysu fabuły, film „Wróżka Zębuszka” jest ciepłą i zabawną opowieścią. Która przede wszystkim uczy dzieci o wartościach takich jak wytrwałość, determinacja i przyjaźń. Violetta jest bohaterką, która nie poddaje się w obliczu porażek i niezwykle inspirującą postacią dla młodych widzów. Warto zauważyć, że film „Wróżka Zębuszka” to produkcja europejska. Wyprodukowana przez Niemcy i Luksemburg, co daje jej oryginalny styl i klimat. Pomysł na film jest unikalny i oryginalny, co sprawia, że jest on wyróżniający się wśród innych produkcji animowanych dla dzieci. Podsumowując, „Wróżka Zębuszka” to film, który z pewnością spodoba się najmłodszym widzom, ale również ich rodzicom. Zabawna, kolorowa i pełna ciepła opowieść, która zainspiruje dzieci do podążania za swoimi marzeniami i niezłomnej walki o ich spełnienie.

Wróżka Zębuszka
Wróżka Zębuszka
Wróżka Zębuszka

Dyrektor

Obsada

Jella Haase isFee Violetta (voice)
Fee Violetta (voice)
Lisa-Marie Koroll isMaxie (voice)
Maxie (voice)
Mary Murray isCamelia (voice)
Camelia (voice)
Tim Grobe isRick (voice)
Rick (voice)
Stephan Benson isLaurin (voice)
Laurin (voice)
Julian Mau isYolando (voice)
Yolando (voice)
Alex Avenell isGwen (voice)
Gwen (voice)
John Chadwick isSami (voice)
Sami (voice)
Alex Kelly isSami (voice)
Sami (voice)

Podobne tytuły

Spider-Man: Poprzez multiwersum
Szczęście Mikołajka
Uratuj drzewo
Garfield
Zadziwiający kot Maurycy
Mumie
Po prostu super
Kot w Butach: Ostatnie Życzenie
Super Mario Bros
Chłopi
Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos
Yuku i magiczny kwiat
Udostępniono26
Zastanawiasz się gdzie obejrzeć cały film online? KrainaFilmow.com, największa baza filmowa i serialowa!